Posted on

Elektrikli gözler ve kentsel çürüme Kablolu

B-A-N-A-N-A-S
*Ring Ring*

Merhaba? Orada herhangi bir kişi mi? Hellooooo. Ben, Karen, Meyve telefonumu çağırıyor, çünkü bu göz makyajı muz. ???

REKLAMCILIK

Burada bir çok şey var, biliyorum! Benim normal nötr tarzım hiç değil, ama yeni kablolu preslenmiş pigment paleti için modeldeki gökkuşağı göz makyajından ilham aldım. ?

Ayrıca, kediniz takdir etmek için etrafındaki tek yaratık olsa bile, mümkün olduğunca sık görmenizi şiddetle tavsiye ettiğim yeni bir şey denemek için havadaydım …

Ya da belki, Rosie’nin aydınlıkları sevip sevmediğini söyleyemediğimi düşünmedim! ?

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Sadece merak ederseniz, bu konudaki serpinti bir sorun değildir. Harika bir makyaj silme ile herhangi bir temizlik yapmak zorunda kalmıştım, ama çok daha yoğun bir şekilde yapmış olabilirdim.

Islak bir fırça ile katmanları oluşturarak mavi ve yeşilin cesaretini geliştirmek zorunda kaldım.

Çünkü kapaklarımın bir gökkuşağı tek boynuzlu at yosunu rakip haline getirmek için yeterince renk var, dudakları şeftali mercan ruj ve parlaklıkla (MAC Fleur D’mercan ruj ve boyalı bayan lipglas) tutmayı tercih ettim. Şeftali alleush mac bir karışımını kullanarak neşelendirin ve bu şeftali kızdırma play utanır.

Bu görünüm tam olarak giyilebilir olmasa da, en az bir kere elinizde olduğunuz parlaklıklara sahip olmalısınız. Çok az gerçek harmanlama var ve gerçekten bu kadar zor olmayan en zor kısmı, mavi göz farı yerleşimini çıkardı – ne kadar yükseğe gitmenin ve ne kadar uzağa götüreceğini bulmak zor. Sonuna kadar olana kadar göz şeklin mantıklı olanı nihai fikrini anlamadım ve düzeltmeler yapabilir.

Yani, eğer onu seçecekseniz, umarım yaparsınız, muhtemelen sonuna kadar kazanana kadar Wonky-Wonks görüneceğini bilin.

REKLAMCILIK

Bunu gerçekten giyersen sahne! Benim bağırsaklarım yok.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *