Posted on

Mac Unsung Heroes: Mineralize Vakfı / Gevşek

Cidden, 10 dakikalık bir makyaj ne yapabilir!
Bu toz öyle. Dang. İyi.

Buna Mac Mineralize Skinfinish Doğal Gibi Genel Efsanevi olduğuna inanmıyorum, çünkü bu sadece … iyi, tüm kutuları kenetle, yanı sıra, her şeyden bir kez daha oraya gitmeyeceğim, çünkü her şey hakkında konuşurum. Bu yüzden seni tekrar söyleyemem. Bununla birlikte, fondöten / gevşek malzemeleri mineralize eder, ancak Mac Blotunun yanı sıra MAC Blot’un yanında Mac’ten çok daha fazla koruma sağlar, ancak Mac Studio onarımını gevşetin. Temel olarak, skinfinish doğallığının mineralize ettiği Mana’nın temelde aynı harika “Cildinizin daha iyi” var, ancak bir TAD ile çok daha fazla kapsama alanı var.

REKLAMCILIK

Unsung makyaj kahramanı nedir? Benim için, bu, birçok makyaj meraklısının radar ekranı altında kuran uzun vadeli bir toplama ürünü, ancak düzenli olarak dünyamı kayalar. Uzun süreli Unung Heroes serisi, favorilerimden birkaçı bulunur.

-> Hızlı bir tabana gerektiğinde şaşırtıcı
Asla Kek-Y, Asla Ağır, Asla Aşırı Parlak ya da Aşırı Matte, Yağı Kontrol Etmeminde Olağanüstü (Yılın Slick Durumunuz Varsa, Mac Blot gibi bir şey kullanırsanız, büyük olasılıkla daha iyi Bunun yerine). Mineralize Vakıf / Gevşek ile MSF Doğal arasındaki birincil fark, gevşek versiyonun sağlam bir ortam kaplama olduğu ve ayrıca preslenmiş versiyonun sıradışı olduğu gibi, yine de ortam kadar yapılabilir.

Teknik olarak, bunun yanı sıra, hızlı makyaj görünüşü için gerçekten yardımcı olan bir temeledir, bu da hızlı makyaj görünüşü için gerçekten yardımcı olur, ancak aynı şekilde tam bir tonu veya BB veya CC kreminin üstünde büyüleyici göründüğüne inanıyorum.

Sadece yedi tuhaf derecede kademeli gölgede teklif edilmediyse, vakıfın mineralize edilmesi / daha fazlasını gevşetmeyi rica ediyorum. Sadece çok wonky … MSF Natural 17 gölgede mevcuttur, peki, sadece yedi mineralize vakfın / gevşek tonlu teklif nedir? Bunların yanı sıra tonlar arasındaki adımlar benim için kesinlikle hiçbir anlam ifade etmiyor. Ben bir MAC NC42’im yanı sıra orta derecede aşınma, ancak bir sonraki daha koyu gölge, orta karanlık, bundan daha karanlık olandan daha koyu renkler gibidir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Anlamıyorum, ancak umarım bir maçı keşfedersin, çünkü yaparsan, aşık olduğuna inanıyorum.

Chanel Les Beiges Sağlıklı Glow Doğal Göz Paleti, Mac Kahve Liner, Mac Geringer Blush, Mac Vintage Mat Sıvı Lipcolour, Macerine Tropica’da Mac Dazzleglass

Bu, bir sürü durum için yeterli bir korumaya sahiptir, ancak gün boyunca dokunduğunuzda bile, asla kalın veya hiç şüphesiz tozsuz görünmüyor.

Bununla birlikte, sizinle dokunuşlar için alacaksanız, büyük olasılıkla seyahat için biraz daha küçük bir kavanoza aktarmak istiyorsunuz, çünkü ambalaj popo tooski’de bir ağrıdır. Ne yaparsanız yapın, elemenin üzerindeki delikleri kaplayan etiketi, tüm yöntemi geri çeken, çünkü yaparsanız, kavanozu açtığınızda konumu etrafında toz alırsınız. Ya etiketle bir güvenlik pimi ile birkaç küçük delik açın ya da sadece küçük bir bit (yaptığım şey bu). Bu yöntem, kapağın içindeki bir parçaya biraz dokunabilir ve aynı zamanda gereğinizi oradan temiz veya süngerle doldurabilirsiniz.

Bu etiketi tamamen ortadan kaldırma!

REKLAMCILIK

Ağırda kuru / yağlı ciltlerim yanı sıra ara sıra kırılganlıklarım yanı sıra, aynı şekilde, aynı şekilde, bunları daha da kötüleştirmemesi için, aynı şekilde, bu kadar sevdiği hassas cildi olan insanlar tarafından çok fazla değerlendirme yaptım.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *