Posted on

Son temyiz listesi, 11 Mart 2022!

günler için dalgalar
1. Desen İzni Klima

Son zamanlarda uçlarımın son zamanlarda saman gibi hissettiğinde alçak anlayacağım, bu yüzden ULTA’dan bir miktar şeyleri elde etmek için ULTA’ya feragat ettim, Aktris Tracee Ellis Ross tarafından özellikle kıvrımlar için yapılan bir saç hattı.

Öncelikle, bu orta ağırlıklı izinli izin verilen bir tüp vardı. Onu daha önce kullandım ve dalgalı saçlarım hoşlanıyor! Hidratın yanı sıra, belki de, belki de dalgalarımı uzatma eğilimi olduğu için yoğun olduğu gibi yoğun olduğu gibi yoğun bir dokunuş, ancak umursamıyorum. Dainty Hanımeli Kokusu benimle aynı zamanda fiyat için böyle büyük bir şişe aldığım gibi kabul eder.

REKLAMCILIK

2. Desen Hafif Saç Kremi

Bu, bir işbirliğinin yanı sıra sırf bir saç kremi olarak ikiye katlanır! Desen ürünlerinin geri kalanı gibi aynı hassas hanımeli kokusuna sahiptir ve 13 ons şişe büyüktür. Dün gece bir işbirliği olarak kullandım ve saçlarım çok temiz hissettim. Silikon yok! AŞK.

3. Desen seyahat boyutu orta saç kremi

Bunun seyahat boyutu versiyonunu aldım çünkü tam boyutlu bir şişeye takmadan önce hoşuma gittiğinden emin olmak istiyorum. Her biri, hafif kremi ile karşılaştırıldığında daha zengindir. Beğendim. Saçlarım yumuşak hissediyor ve nemlendirdi.

4. desen seyahat boyutu hidrasyon şampuan

Sevimli. Ancak nemlendirici, aynı zamanda saçlarımın yanı sıra daha sonra yumuşak hissettirdi.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

5. Bumble & Bumble Kuaförlerin Tespit Edilemeyen Yağ Ultra Zengin Deneme Seti Şampuan, Saç Kremi ve Hyaluronik Tedavi Yağı ile Set

DOSTUM. Dediğim gibi, bu kuru saç Sitch’i düzeltmek için bir amacındayım, bu yüzden bu durumdaki sepetime düştü. Desenden gelen ürünler de işe yaramadı. Henüz denemedim, ancak 20’li yaşlarımın yanı sıra 30’larımın yanı sıra 20’li yıllarımın yanı sıra saçlarımın yanı sıra bumble ve bombusunu kullandım. Yakında bir geziye çıkıyorum ve bunu benimle birlikte getirebileceğim.

6. Dermalogica seyahat boyutu ön yağı

Ayrıca seyahat dostu bir makyaj sökücü gereği olduğum için yaklaşan yolculuğum için. Bunu, sevdikleri gibi gün içinde kullandım.

Re: Innersense

E.d ziyaretçiden bazı mükemmel yorumlar vardı. Dün yorumlarda saç markası innersense, bu yüzden çizgiyi düşünüyorsanız, onun hızlı yorumlarıyla gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Senin için teşekkürler, e.d.

Şimdilik, şimdilik bir şeyden herhangi bir şey almaya karar verdim, ancak zaten bir hayranıysanız, tüm hat şu anda temyiz kahramanlarında internette% 20 indirim. Kod gerekmez.

Eğlenceli gerçek! Temyiz kahramanlar, Novato kasabamda dayanıyor.

Son bir şey…

Connor bu gece ilk dansına gidiyor. Kurumu bir baba-kızı dans tutuyor, El Hub’ı onun tarihi olacak! Dün gece yatak için hazırlandığımızda, bir dansta neler olacağını açıkladım. dans gibi dans et. Babamıyla ilk dansına gidebilecek çok memnun oldum. Sadece gerçek bir tarihte gitmesine inanmak beni biraz yırtıyor, lol!

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *