Posted on

Cumartesi Sörfü, 26 Şubat, 2022!

Ya için harika bir sabah. Calurday nasıl şu ana kadar gidiyor? İyi, umarım. Bu hafta dünyada hangi dünyada ortaya çıkan şeyle, bu anda bu anda risksiz hissetmenin yanı sıra barınak içmeye müteşekkirim, çünkü çok sayıda insanın en iyisi olmadığı için …

Umarım karnın olduğun her yerde dolu. Umarım kendinizi güvende hissedersiniz, ayrıca içeriğin yanı sıra, sizin gibi sizin gibi ve sizin gibi olan insanlarla çevrili olduğunuzu umuyorum.

REKLAMCILIK

MBB ışığının yanı sıra parlak olmasını sağlamak için en iyisini yapıyorum çünkü yetişkinlik (* ahem *) daha da arttıkça, tüm gerçek dünya konularının tümü daha ağır olduğunu ve bunun yanı sıra MBB’nin yapabileceği Her zaman büyük korkuluklardan kısa vadeli bir barınak olun – makyaj, kediler veya pop kültürü olsun, bize sevinç getiren şeyler hakkında daha fazla üretmek için risksiz hissettiren bir yer. Umarım ziyaret ederken her zaman iyi hissedersin.

Ancak, son derece iyi tanınırken, bazı durumlarda orijinal dünya müdahale eder.

Bu notta, tekrar selam. Oh, varsayım NEDİR? Bu kadın bugün Sephora’ya geri dönüyor çünkü dün satın aldığım yeni şeylerden birkaçını da denedim ve korkak görünüyorlardı … ve harika bir şekilde serin değil.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ilia çok serum cilt tonu, cildimdeki grimsi çevre dostu da ağır görünüyordu (seçtiğim renk Morgat’dı), Ilia kapatıcı sadece bir dokunuş gibi görünüyordu ve Caliray Maskara’nın bir kirpik kıvırmayı reddetmeyi reddetti. .

Hmm … belki de benim olduğumdan daha fazla benimseyim. Tek anlamadığım hala bir rimel, kapatıcı ve ruhuma şarkı söyleyen cilt tonu arıyorum.

Bu hafta okuma

OG çekicilik etkileri? Eski Mısır Royalty!

Gwen Stefani’nin yeni bir makyaj hattına sahip.

Fuar cilt tonlarıyla iyi arkadaşlarım için, bunların makyaj sanatçılarına göre, daha hafif lasses için en iyi bronzlar olduğu iddia edilmektedir.

Atlanta Opera’da çalışan makyaj sanatçıları yanı sıra, tüm endüstrilerde kapsamlı etkileri olabilecek bir iş çatışmasının merkezindedir.

Öfori tarzı makyaj hala bir şeydir.

Thierry Mugler’in parfüm dünyasını kalıcı olarak nasıl değiştirdiğini.

Bana biraz Floransa.

Oui.

Bu tarzdan birkaçı ihtiyacım var.

Aşk Aşk Aşk.

Musluk Dancing Intro!

Bu videoları gibi başka biri var mı?

REKLAMCILIK

Lütfen haftasonu mükemmel bir dinlenin!

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *