Posted on

Obsessed Canada Siparişi

The The Balsam’ımı Trind ile değiştirmek için aramaya gelinceye kadar Kanada’yu hiç duymadım (son zamanlarda son zamanlarda favorilerimde bahsettim). Sadece Nailpolishcanada.com (NPC) değil, aynı şekilde ObsessedCanada.com’da (OC) ‘de teklif edildiğini gördüm.

NPC yerine OC ile sipariş etmeyi seçmemi sağlayan şey, OC’nin bir süredir denemeyi merak ettiğim bir marka sundu: Mario Badescu. Bu öğelerle bitirdim:

Siparişimi 2. Mayıs’ta da 4 gün içinde gösterildi, fakir bir geri dönüş değil.

Bu, sonra olduğum birincil maddedi:

Tırnak Balsam Trind tarafından – Hediyemi neredeyse tamamladım ve bunun için bölgesel bir kaynağı keşfedebildiğim için heyecanlıyım. Orijinal şişem Finlandiya’dan satın alındı.

Bu, elde etmek için en çok heyecanlandığım 2. üründü:

Mario Badescu Yüz Spreyi – Kendimi yavaşça bu markaya sokuyorum. İnternetteki rave değerlendirmelerini kontrol ettim ve yakın zamanda Bayan Feline’in övgülerini söylediğini duyduğumda. Mario Badescu’dan önerebileceğiniz başka bir şey var mı? Bu markanın şimdi Metropolitan Kıyafetlerinde olduğu gibi yeni SAKS’de sunduğunu keşfettim!

Ve bir kaç ürün için daha fazla ürün için daha fazla ürün için lütfen ücretsiz gönderim için 25 $ minimum vardım:

Tokyo kokusu (seyahat büyüklüğü) içinde Colab Extreme Hacim Kuru Şampuan (Seyahat Boyutu) – Mağazalarda bu özel Colab Kuru Şampuan Kokusu arayışında bulundum, ancak onu keşfedemedim, bu yüzden çevrimiçi almaya karar verdim. Bunu Japonya gezimine getirmeyi planlıyorum – Oh Evet, Tokyo kokusu için gerçekten Tokyo’dayken kokuyor.

e.l.f. Pembe coşku içinde stüdyo allık – kutsal parlak allık Batman! Ne beklediğimi anlamıyorum, ancak bu, gerçek yaşamda fotoğraflardan daha yoğun bir yöntemdir. Bunun bronzlukla şahin görüneceğine inanıyorum. Bu masraf 4,95 ABD Doları ve aylık makyaj bütçemle sayılacak.

Tiny Rant: NPC’nin neden ayrı bir siteyi çalıştırmaya karar verdiğine dair başımı çiziyorum. Tek gerçek fark, OC’nin oC’nin oja oje sunmadığını, ancak getirdiği markaların çoğu, NPC’de sunulur (burada olduğu gibi buradaki marka listesini karşılaştırın). NPC sadece oje üzerine odaklanmak isterse, saç bakım ürünlerinin yanı sıra makyaj, cilt bakımı getirmeyin. Sadece son derece ayrık. Birincil sığırcağım, NPC’de olduğu gibi OC’de bir sadakat noktası programı yoktur. Bir lolipop içermesine rağmen tekrar OC’den sipariş etmemen muhtemeldir:

Mmm, üzüm.
OC’den sipariş verdiniz veya aldığım ürünlerin herhangi bir türünü denediniz mi?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu iyi bir arkadaşa göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

NORULIY 2018 – İnternet’te Ordersthese, Aralık ayının sonlarından bu yana şu ana kadarki kadar internet siparişlerinin birikimidir … Bazı parseller bölgesel kaynaklardan sevk edildi, diğerleri ise Japonya’nın yanı sıra Çin’den tüm yöntem geldi. 🙂 Well.ca • CoverGirl Outlast Stay Wonderful 3-in-1 Vakfı 932 Çıplak Bej – $ 15.49 $ 9.06 • Kek sütü …
22 Şubat 2018’de “Beauty”

Son zamanlarda Sık Kullanılanlar: 2016 yılının başlarında Baaaack. 🙂 Geçen hafta tüm iyi arzular için teşekkürler! Sadece işte bilgisayarda olmamam için kaçınılmaz olduğundan,% 50 daha iyiyim. Masam için ergonomik bir değerlendirmeye bakıyorum, yanı sıra potansiyel olarak biraz fizyo yapıyorum. Gönderimi geri alacağım …
18 Nisan 2016 “Güzellik”

Çöp Stash: Mayıs ve Haziran 2016 Temmuz 4 Temmuz Amerikan arkadaşlarıma! Umarım ek izinten zevk alırsınız. Biz Kanadalılar, sadece uzun bir hafta sonu çıktı ve şu anda size lanetlediler. Şapkalarınızı tutun!…
4 Temmuz 2016 “Güzellik”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *