Posted on

Couture Kore San Francisco Oriental Sanat Müzesi’nde

Oriental Sanat Müzesi’nde SF’de Pazar Funday
San Francisco Körfezi alanında çevrimiçi olduğunuzda, Hyper-şişmiş konut fiyatları, sinir bozucu web trafiğinin yanı sıra, en heyecan verici olanlardan biri olan Hyper-şişmiş konut fiyatlarının yanı sıra Dünyadaki büyüleyici şehirler yakındadır.

Dün, iyi arkadaşım Cindy ile takılmak ve kentin Civic Center Community (Pazar günleri ücretsiz otopark!) Oryantal Sanat Müzesi’ni görmenin yanı sıra köprünün karşısında sürdüm. Çağdaş moda tasarımcılarının, Korece tatillerinde kullanılan resmi kıyafetler, aynı zamanda özel günlerde kullanılan resmi giysiler olan resmi kıyafetler kendi yorumlarını ürettiği COUTURE KORE’nin bulunduğu özel bir sergi var.

REKLAMCILIK

“‘Hanbok Nedir?’ (Geleneksel Kore Giyim), sergi tarihin yanı sıra geleneği de incelemektedir. Elite Sınıfının (Yangban) ‘nın (Yangban)’ nin sonuncusunu vurgulayan, OSher Gallery’deki gelişmiş Hanbok’un yanı sıra, erkekler, kadınların yanı sıra çocukların, çocukların yanı sıra, sosyal statüyü ifade eden giysilerle, erkekler, kadınlar, çocuklar için uygun şekilde giyinme yöntemlerini vurgulamaktadır. mevsimlerin yanı sıra, yaşamdaki özel etkinlikler veya kilometre taşları.

Bu galerideki Hanbok’un çoğaltılması, son arkeolojik keşifler de dahil olmak üzere geniş kapsamlı araştırmalara dayanmaktadır. Bazı durumlarda, portreler ve tür resimlerinin yanı sıra, geçmişin giysilerini yeniden oluşturmak için yararlı kaynaklardır. Son yıllarda Joseon Mezarlarının Kazıları, ölen kişinin elbisesine kullanılmış birçok kostümün maruz kalmıştır. Kayıtlı kıyafetler, bu galeri boyunca yeniden yaratılan eserler için ana kaynaklar olarak görev yaptı. ARUMJIGI KÜLTÜRÜ KOBİSLERİNDE ARUSJIGION KALECE VAKFI VAKFI Vakfı, Standart Joseon-Dönem Kıyafetleri yapmak için tarihsel olarak uygun malzemelere ek olarak otantik, tarihsel olarak kesin işlemler ve üretim teknikleri. Bu araştırma çalışması, yeniden inşa etmenin yanı sıra, HANBOK geleneğini yeniden yorumlamanın yanı sıra, yeni bir moda tarihini anlama çağında yaşanıyor.

-San Francisco Oriental Sanat Müzesi

Oh, hai!
Cindy’ye merhaba deyin!
Müzeler en iyi aydınlatmaya sahip değil mi?
Aynı şekilde normalde semetrilerde de mükemmeldirler.

Ve sütunlar! Müzeler sütunları sallar, adam.
Önlükler muhteşemdi, ancak aynı şekilde, gerçekten dokunabileceğiniz malzeme renk örneklerinin ekranları vardı, bu nedenle, sert, yumuşak, ağır ya da ışık olup olmadıkları gibi elbiselerin giymek nasıl hissettiğini hissedebilirsiniz.

Son derece havalı olduğuna inanıyordum, çünkü müzelere gidersem, ekranlara dokunamayacağım beni öldürür …

HANBOK’ların büyük bir anlaşması cam durumlarda eklenmiştir, bu yüzden etraflarında daire içine alabilirsiniz, yanı sıra arkadaki detayları da görebilirsiniz.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir kadının Hanbok’u hardalın yanı sıra bakırın sonbahar renklerinde. Bu tercih ettiğim parçalardan biriydi.
Kumaşa dokunabilirsiniz!
Başka bir kadın hanbok
Detaylar, Detaylar
Bakmak için harika fırsatlar var
Ve kıyafetleri de farklı açılardan görebilirsiniz.
Her birinden birini alacağım, lütfen.
Aynı şekilde çocuk kıyafetlerini, özellikle de ilk doğum günleri için tören hanbokslerini sevdim …

Kadınlar için geleneksel hanboks, ilk doğum günlerinde çocuklar
Arzu ediyorum bu konuda connor cocket.
Kolları seviyorum
Kumaşa dokunun. Anlıyorum seni istiyorsun.
Fantezi çocuk giyim
Çok tatlı
Karmaşık yapı
Bunlar erkek hanboks. (Benim Fave, ortada olan allık.)

Ekran iki cilt bakımı markası – AmorepaCic, Sulwahsoo – 4 Şubat’ta koşuyor (yani birkaç gün daha fazla). Eğer bölgedeyseniz, müzeye biletler her biri 15 dolar (Couture Kore sergisini görmek için fazladan bir ücret var). Biletler, müze ve çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

Aynı şekilde, Couture Kore sergisinden daha fazla görmek için çok daha fazla şey var. Asya genelinde diğer sanat eserlerinin yanı sıra heykeller, resimler var. Bu büyük bir müze. Cindy’nin yanı sıra üst katlarda birkaç kez kayboldum.

Müzeye gitmeden önce, Cindy’nin yanı sıra, Cindy’nin yaşadığı şehrin dış gün batımı bölgesinde olan Outerlands adlı bir yerde brunch vardı.

SF’de Pazar Brunch’u seçecek yerlerden biri olarak yazılır ve aynı zamanda katılmıyorum. Delish olduğuna inandım! Olağandışı lezzet kombinasyonları, aynı zamanda, hapishanede bir dilim olan bir dilim olan bir şey yaşadığım gibi bir şey yaşadım, bu da içinde bir delik olan ve içinde bir delik olan bir delik olan bir dilimdir. Üstteki gibi brokoli, domuz pastırması ve kurutulmuş vişne vardı (!).

Evet, iyiydi.

Hapishanede (sol alt), brokoli ve kurutulmuş kirazların yanı sıra Cindy’nin yanı sıra tostların yanı sıra patateslerin yanı sıra (ne yazık ki, Cindy’nin biberinin bir atış yapmadım.)
YuM!
Hayat gibi, OUTERLANDS Brunch menüsü her zaman değişiyor …

REKLAMCILIK

Menü değişiklikleri her zaman, bu yüzden her zaman bir sürpriz içindesiniz. Beklemeyi önleyebilirseniz erken gidin, çünkü çizginin uzun olduğu için (açıldıktan sonra yarım saat sonra oraya vardık ve oturmak için 20 dakika beklemek zorunda kaldık).

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *