Posted on

Bombusun yanı sıra Bumble prêt-à-TOW très Görünmez Kuru Şampuan: Listenize eklemek için bir daha mükemmel kuru şampuan

Benim köklerimdeki bu yeni kuru şampuanın yarım kilo’yu püskürtebilir ya da olamaz …
Adam, bu şeyler iyi kokuyor! Hepsi pudralı ve musky … ve yaramaz, sadece harika Yasemin bir ipucu ile.

Bir koku kokusu gibi belada başını belaya sokmaya çalışıyor olabilir mi? Bu yüzden bu kuru şampuan tam olarak benim için kokuyor.

REKLAMCILIK

Her ikisi de Bumble’dan yeni olan ve her ikisinin yanı sıra, her ikisi de, her ikisi de, her ikisi de zirvesi olan (benim için) Fransız isimlerini, her şeyden her neyse, her neyse, her neyse, nehriyette olduğumu tam olarak gördüğü gibi görüyor.

Telefon edeceğim inanıyorum, “yeni bumble kuru şampuanlar” diyeceğim. Şimdi her biri 29 $ ‘lık bir 3,1-oz için 29 $’ a oldukça allık pembe ambalajında ​​sunuldu. şişe.

Bunlardan biri, görünmez, normal-yağlı saçlar içindir, diğerinin yanı sıra, TRès görünmez besleyici, kuru, hasar görmüş veya kaba saçlar için daha nemlendirici bir versiyondur.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Saçınız karanlık olsa bile, saçınıza nasıl bakmaları gerektiği için “görünmez” olarak adlandırılırlar.

Yol tarifleri, onları 10-12 inç arasında saçınızdan püskürtün ve köklerinize yoğunlaşacak, bu da kuru şampuan için oldukça yaygındır. Saçma bir tutarı kullanmanın yanı sıra, o zamanlar bile, o zaman bile, o zaman bile onu göremiyorum, o zaman bile onu göremiyorum, o zaman bile, bir adım olan tozu temizledikten sonra onu göremiyorum. bunlarla uyması gerekiyordu.

Saçlarıma dokunduğum ve biraz toz haline getirdiğimde hissedebiliyorum. Beni gerçekten rahatsız etmiyor, ancak bilinçli bir şey.

Şu anda, iki günlük bir ‘rockin’ i, görünmez très ile (rutini tercih ediyorum), yanı sıra saçlarım oldukça iyi hissediyor.

R + CO Death Vadisi’ni kullandığımda hissettiğimde harika ya da temiz değil, Maaaaan, bu spreyi kullandığımda, köklerim birinin onlara bir endüstriyel dayanıklılık vakumlarını aldığı gibi hissediyorum.

REKLAMCILIK

Ama bu iyi. Kokuyu severim, aynı zamanda püskürtün saçlarımı sert hissetmemesini sağlamadığı gibi, Moi’ye önemli bir ayrıntıdır. Aynı şekilde, kuru şampuan söz konusu olduğunda, kokularınızı kapatmanın güzel olduğuna inanıyorum, bu yüzden hangilerinin daha iyi olduğu hakkında değil. Benim için aynı şekilde aynı kokulardan bıkmakla ilgili.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *