Posted on

Son zamanlarda kendiniz hakkında keşfettiğiniz bazı güzellikler nelerdir?

Eczaneye takılmak istiyorum (senden altı metre uzakta … elbette bir maske ile)
Son zamanlarda kendiniz hakkında keşfettiğiniz bazı güzellikler nelerdir? Bilinçler bilmek istiyor. ?

Hiçbir zaman zorunlu bir sığınak-içi satın alımın bu kadar aydınlatıcı olacağına inanmadım, güzellik bilge, ancak aynı şekilde dünya çapında bir salgın görebileceğime inanmıyorum, bu yüzden orada gidin. ?

REKLAMCILIK

İşte üçümüz:

1. Her türlü yöntemde herhangi bir şekilde herhangi bir şekilde ağır görün ya da hislerimi yönetemiyorum (ve bana Déjà vu sağlıyor).

Bu, birkaç yıl önce makyaj tarzımdan toplam 180’dir. – Sadece acil m & ms ile mağazada bir somun ekmek almak için. Şimdi, yanaklarımda ihtiyaç duyulandan çok daha fazla fırça fırçası kullandığımı hissettiğim için, eğer kendimi açıkça hissedersem, tekrar başlamanın yanı sıra ne olursa olsun ortadan kaldıracağım.

Makyaj zevklerimin yıllar boyunca nasıl değiştiğini tam olarak büyüleyici. (Muhtemelen herhangi bir uzun vadeli makyajı alamadığım harika bir konsept.)

2. Eczane temyiz ürünleri için benim gibi yeniden keşfettim.

Bununla birlikte, her zaman eczanevi temyiz ürünlerini sevdim, ancak yıl boyunca, daha yüksek son veya bütçe planı güzelliği tercih ederken geri salladım. Günümüzde, ekonomik belirsizlikten beri, bir şeyin yerini almak zorunda kalırsam, ilk önce bütçe planı temyiz başvurusuna bakıyorum ve son zamanlarda bazı mücevherleri keşfettim! – Aveeno anksiyete kabartma vücut losyonunun yanı sıra Pantene’nin yanı sıra kredinin de artmış su şampuanı.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

3. Yetişkin griumlarım gibi biraz.

Saçlarımı ölmekten vazgeçtiğimi göz önünde bulundurarak yaklaşık 18 ay geçti. Ancak bu değişiyor. Şimdi, bu gümüşyenin saçlarımda parladığını görmekten hoşlanıyorum, aynı zamanda aynı şekilde, tüm kökleri, kilitlenmenin başladığını düşündüğü tüm kökleri görmekten korkmuyorum.

REKLAMCILIK

Peki ya sen? Son zamanlarda kendiniz hakkında yeni bir şey keşfettiniz mi?

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *