Posted on

Makyaj ve Charm Blog Monday Poll, Vol. 518

Hayatta olmak için güzel bir gün.

Yani … Pazartesi anketi nedir?

Peki, tam olarak bir anket değil. Sürekli gelişen (gelişen mi?), Biraz rastgele bir soru listesi, her pazartesi sabahı son 11 (!) Yıllarca okurlara koyduğum bir soru listesi. (Beyniniz için bir vuruş gibi.) Her zaman yorumlardaki cevaplarınızı okumayı çok memnun oldum ve umarım benimkileri okumayı seversin.

1. En iyi lise anılarınızdan biri nedir?

Çoğu sadece küçük şeyler, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda var! Benim için gerçekten ayrı olan şey, şimdi bir yetişkin olarak çok özlediğim küçük şeyler.

En iyilerimden biri ve Cindy muhtemelen buna katılmıyorum, ancak onur tarihi dersinde yazılı bir sınav yaptığımız bir gündeydi (çünkü biz bu şekilde nerdesiydik) ve bunu gün gibi hatırlıyorum. Son sınıf oldu. Arabadaydık. Jen bizi okula götürüyordu ve Cindy gibiydi, “Teste hazır mısın?” Ve ben gibiydim, “Hayır, gerçekten değil.” Bunun için çalışmadım. Nedenini hatırlayamıyorum ama yapmadım.

REKLAMCILIK

Bir deneme testi olacaktı, bu yüzden Cindy’ye sordum, “Dün gece ne öğrendin? Bana kurşun noktalarını ver, “ve sürücünün gidişatı boyunca beni kırdı. Arabaya girdiğimiz zaman, okula gitti ve sonra arabayı yaklaşık 15 dakika oldu ve Cindy bana okuduğu her şeyi, öğrendiği her şeyi söyledi. Vurgular.

İçeri giriyoruz ve ikimiz de test ediyoruz …

Bir üzerinde bir aldım ve Cindy’nin bir B’yi aldım ve sinirlendi! Onu suçlayamam.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

2. Maratonlu son gösteri nedir?

Ben her zaman bir patlama şovları başlatıyorum ve birkaç saatimi göreceğim ama asla bitirmem. Ancak son gösteri baştan sona maratıldığım son gösteri, ana videodaki muhteşem Bayan Maiseldi.

Gilmore kızları yapan insanlar tarafından, bu yüzden bu yüzden bu kadar çok sevdim.

3. En sevdiğim on yıl?

Demek istediğim, gökyüzüne ulaşan saçlara, ama kesinlikle 80’li olan saça düşmemize rağmen, dönen spiral perma olmadan yapabildim. Müzik çok eğlenceliydi ve yüksek belli pantolonlarla böyle zor zamanlar olsam da, o zamanlar, annem bodlarımla daha çok takdir etmek için geldim.

Ayrıca, giydiğimiz tüm tozlukların hepsi de tekrar bir geri dönüş yapıyor.

4. Şanslı cazibem olur musun?

Sadece benim şanslı yıldız olursan.

5. Peeps: ’em ya da nefret mi?

Keşke yüzümü şimdi en iyi şekilde en iyi şekilde görebilseydin. ?

Teoride, onlardan hoşlanmıyorum. Bana hitap etmeyen doku hakkında bir şeyler var … Ama benden bir tane koyarsan, oraya gideceğim.

Yeni Yummies

Kahvaltımı değiştirme oyunu
Bu sabah kahvaltıda neydi? Bunu biliyorsun, günün en sevdiğim yemeği bu yüzden sormak zorunda kaldım. Peki, günün en sevdiğim yemeklerinden biri. Ben de öğle ve akşam yemeğinin büyük bir hayranıyım ve aralarındaki atıştırmalıklar. HAHA! Fakat kahvaltı benim favelem, bu yüzden hafta sonu boyunca bakkal alışveriş yaparken bazı yeni kahvaltı için etrafa baktım. Onlar da oldukça sağlıklılar!

Dave’nin katil kepekli buğday ekmeği ile başlıyor. Beslenme sayılarını severim ve paketteki bu dostum (Dave olduğunu farz ediyorum) beni kırıyor.

Neden bir somun ekmek üzerinde gitar çalmak için kaslı bir adamın bana çok komik olduğunu bilmiyorum, ama kazım!

Ayrıca: Thomas’ın İngilizce çörekler tarçın ile çift protein yulaf ezmesi. Her çörekte 7g protein var. Bu sabah bir tanesini kızarttım ve bir yemek kaşığı fıstık ezmesi ve Yum ile tepesinde! Çok iyi.

Ayrıca Dannon Light ‘n’ Fit ​​Yunan Yoğurt’u Çilekli Cheesecake’de seçtim, çünkü bazı durumlarda kahvaltı için tatlıyı istiyor. Bekle … bu asla sana asla gelmiyor mu? Çılgınsın!

Bütün bu koyuları hedefte, bu arada, çünkü kasabamızdaki bir bakkal var. Ve evet, bu harika.

Yani Pazartesi. Kuzey Kaliforniya’da güneşli bir gün olacak gibi görünüyor. Ben de iyi olacak gibi hissediyorum. Bazı ekstra tezahüratlara ihtiyacınız olursa, peynirli amigo kızınız olmama izin verin ve size güzel bir gün olduğunu hatırlatır, kesinlikle güzel olanıdır. Biliyorum, çok sevimsiz, ama bazı durumlarda hayatında biraz peynir ihtiyacın var. YA için teklif etmekten memnun oldum.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

REKLAMCILIK

Karen

P.S. Cevaplarınızı bir yorumda kopyalayıp yapıştırılacak sorular:

1. En iyi lise anılarınızdan biri nedir?
2. Maratonlu son gösteri nedir?
3. En sevdiğim on yıl?
4. Şanslı cazibem olur musun?
5. Peeps: ’em ya da nefret mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *