Posted on

Nars Orgazm 2018 Koleksiyonu! (Evet, daha fazla orgazm)

Çıplak cilt (sadece göz altı kapatıcı), nars orgazm ile yanaklarımın yanı sıra dudaklarımda
Nars Orgazm, büyükannenizin önünde belirtilen en utanç verici allık olmasının yanı sıra kalıcı olarak da kalıcı olacaktır. Ya da senin çocuğun! Gee, konuşmanın nasıl gideceğini tam olarak soruyorum. (Connor: “Mama, orgazm ne demek? Renk mi?” Ben: “ummm …”)

Şanslar Nars Orgazm’ı duydunuz … Evet, bence. İkonik. Bu altın şeftali pembe, her zaman hakkında her zaman yazılıyor ve “evrensel olarak gurur verici” olarak da adlandırılır ve NARS renk koleksiyonunun temel taşlarından biridir. Her yıl NARS, ürünün farklı yinelemelerine sahip birkaç kısıtlı sürüm ürünüdür, yanı sıra bu yıl orgazm 2018 koleksiyonunda üç parça vardır – bir le büyük orgazm 38 $ için allık (yeterince alamazsanız!) , gevşek bir vurgulama tozu (28 $) yanı sıra altın ambalajın artması için sevgilim bir dudak kremi (28 $).

REKLAMCILIK

Boy orgazm allık (38 $)

Orgazm allıklı olan bağlantılarım sıcak kadar sıcak. Son zamanlarda çok fazla kullanmadım. Bazen benim için pırıltılık gibi hissediyorum, ne zaman büyük miktarda temel makyaj kullandığım gibi, çünkü tüm gördüğüm şey gözenekleri, gözenekler, gözenekler!

Ancak son zamanlarda, bütün çok az üssü yaptığım için, anma günü haftasonu boyunca yaptığım şey, orgazm için daha yüksek bir takdirim var. Çıplak ciltte ya da renkli bir nemlendirici gibi çok az bir üs üstünde harika.

Nars Orgazm Allık 2018
Bütün hafta sonu uzun zamandır, gözümündeki kapığın yanı sıra, derimimin dışında bile, bu allıkta olduğu gibi, bunun yanı sıra, bu allıkla, daha az kullandığınızın, daha azını kullandığımızı keşfederim. Pırıltılmanın temel veya kapatıcı veya tozun üstünde oturmadığında, gözenekleri çok etkilemediği için, aksi takdirde gözenekleri vurgulamaz, bu yüzden çoğunlukla gördüğünüz şey, gençlerin yanı sıra çok taze görünen şeftali pembe renktir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir HIIT Egzersizi Yüzeyden Sonra Yanaklarım Gibi Görünüyor – Hiit Egzersizi Yıkandı ve Bit Bit Big Blewy’nin yanı sıra, belki de 5 yıl daha genç? (Kendinizi kendinize, Karen, LOL!) Ve bunun yanı sıra, Nars Orgazm’ın sihrini tamamen aldığımda. Öyleyse, evet, büyük allık hissediyorum bu yıl büyük bir anlaşma – ancak sadece çıplak ciltte! Eğer bir makyaj minimalist iseniz, beğenirsiniz.

Bu arada, bu arada, etrafta oturan bu allık varsa, bu kadar sık ​​görülmediğinden bu yana sık sık giyinmeyin, bu da parıldıyormuş gibi, onu uyguladıktan sonra temiz bir allıkla deli gibi parlatmayı deneyin. Skunk fırçası gibi bir toz allık da çalışır. Kabarık bir kafa ile temiz olan her türlü büyük anlaşma çalışmalıdır. Bufffing, altın ışıltının çoğunu dağıtır, bu yüzden geride kalan tek şey şeftali pembesidir (onları kullanıyorsanız, vakfınızı ve kapatıcınızı kapatmanın yanı sıra kapatılmamaya dikkat edin).

5 kalpten 4.

Orgazm gevşek toz aydınlatıcı (28 $)

Gevşek Vurgulayıcı, “daha fazla makyaj kalabalığına” hitap ediyor, bu çok fazla Bling’i seviyor. Ayrıntılı bir vurgulamayacağım, bu yüzden zevkim için de ışıltıyım, ancak son derece yansıtıcı yanak kemiklerini seviyorsanız, beğenebilirsiniz.

Nars orgazm gevşek toz aydınlatıcı
Ve 0,09 oz gibi hissetmeme rağmen. Kavanoz, artı tarafta 28 $ için çok azdır, çok kullanmanın gerekliliği … ve toz tahıllar son derece iyidir.

5 kalpten 2.

Orgazm Afterglow Dudak Balsamı (28 $)

Bals, oldukça yumuşak, pürüzsüz ve oldukça nemlendiricidir (dudaklarım ek lapa lapa olsa da, bir kalp atışında kum saati dudak yağı tüpüne ulaşırdım), yanı sıra hiçbir şey gibi tadı veya kokusun . Dudaklarım pigmentli, yanı sıra altından daha fazla şeftali görünüyor. Aynı şekilde, biraz sonra olduğundan daha sonra uyguladıktan hemen sonra çok daha yoğun görünür.

Dontcha artan altın gibi mi?
Beş dakikadan sonra yoğun olarak yarısı kadar yoğun, bu yüzden doğal dudak rengimden, büyük parlamalarla birlikte büyük bir şey görebiliyorum, ancak bu nokta olduğuna inanıyorum – hepsinden sonra bir balsam.

Bütün hafta sonu boyunca el çantamda tutulmaması için yeterli, ancak bunun yanı sıra tekrar tekrar tekrar ortaya çıkamadım, çünkü bu kadar iyi hissettirdi.

Biraz overpriced … ama kendimi her son damla kullanan kendimi görebiliyorum.

Bununla birlikte, yalnızca biraz rengi seven minimalistler için.

5 kalpten 3.

REKLAMCILIK

Allık F-O-R-E-V-E-R’dir, bu yüzden en az bir kere denediniz. Buna neye inanıyorsun? Orgazm’ı sever misin yoksa hepsi yutturmaca olduğuna inanıyor musun?

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *