Posted on

Güzellik Blog Pazarı Pazarı Poll, Vol. 482

Bu sevimli kitty kupasını Marshall’ın geçen hafta olduğunu keşfettim (bu, Portobello adlı bir marka tarafından ilham ile) keşfettim.

Yani … Pazartesi anketi nedir?

Peki, tam anlamıyla bir anket değil. Sürekli gelişen (gelişen mi?), Biraz rastgele kaygılar listesi, her pazartesi sabahı son 10 (!) Yıllardır ziyaretçilere koydum. (Beyniniz için bir vuruş gibi.) Her zaman yorumlarda cevaplarınızı okumaktan zevk aldım, ayrıca benimkileri okumayı seversin umarım.

1. Bununla birlikte istemediğiniz bir şey zaten ister misiniz?

Öyleyse, ben tamamen bir araba ve kamyona değilim, ancak Li’l 2010 Mazda’ımı seviyorum (zoom, zoom!). Güvenilir, olduğu kadar gerçekten bir araba ve kamyon ödemesi yapmamak gibi … ama biraz daha büyük bir şey olmayı umursamıyorum.

Güç kilitleriyle.

REKLAMCILIK

Ve bu kadar zarif koltuk yastık ısıtıcıları, üşüdüğünde yanıp sönen kadar sıcak.

2. Bugün hangi ayakkabıları kullanıyorsunuz?

Takım Flip-Flop, Bebeğim! Artık halkın kullanmamam gereken sıcak pembe resif terliklerinin yanı sıra, eski bir siyah resif terlik kullanıyorum.

Yine de onlar gibi sooooo.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Hiç resif flip-flop kullandın mı? Benim iyi arkadaşım Cindy beni yıllar önce onlara tanıttı ve şimdi her türlü başka marka giyemiyorum. Squishier, terlikler için normalden daha kalın, yanı sıra birkaç kez taktıktan sonra, ayaklarınızın şekline kalıplar.

3. Cildiniz nasıl?

Aghh! Bugün karamsar. ChanteCaille tarafından geçen hafta birkaç kez bir gece retinolünü kullandım, yanı sıra cildim hala bu konuda yengeç. Kesinlikle bunun yanı sıra, burnumun tabanındaki cildin yanı sıra ağzımın köşeleri de kuru, kuru, Blangh …

4. Tam olarak ne kadar yaygın olarak aklınızda bulunduğunuzu belirtiniz?

Tanrım. Yaygın olarak artık değil, ancak daha gençken ve tamamen clueless olduğumda, aklımı geçen her türlü eski çılgın şeyi mahvederdim. 30’larıma çarptığımda yapmayı bırakıyorum ve bazı şeylerin söylenmemiş çok daha iyi kaldığını fark ettim. Temel olarak, bazen insanlar istedikleri her şeyi devraldığında inciticidir.

5. Hiç saçtan daha uzun saçları olan birini buldunuz mu?

Hmm, hayır. hiç olmadın. Üniversitede kısaca dışarı çıktığım bir adam, elmacık kemiklerine çarpmak için çok uzun olan saçları vardı, ancak şimdi buna inanıyorum, “uzun saçlardan” (hava tırnaklarından “bir kase kesim gibiydi.

Hey, en azından saç kremi kullandı.

Mutlu pazartesi, arkadaş

Bugün benim için ek bir fincan kahve içelim mi? Enerji gereksinimi!

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

REKLAMCILIK

Karen

P.S. Tam burada, yapıştırın yanı sıra kopyalama endişeleri …

1. Bununla birlikte istemediğiniz bir şey zaten ister misiniz?
2. Bugün hangi ayakkabıları kullanıyorsunuz?
3. Cildiniz nasıl?
4. Tam olarak ne kadar yaygın olarak aklınızda bulunduğunuzu belirtiniz?
5. Hiç saçtan daha uzun saçları olan birini buldunuz mu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *