Posted on

Check-in: Limonlar, Moar Chanel’in yanı sıra Mac tarafından bir göze çarpan kırmızı ruj

Hayatımda hiç bu hiç narenciye için heyecanlanmadım! Meyer Limon Ağacım Poppin!

Şimdilik en iyi şekilde çok olgun bir meyve var. Daha sonra bugün biraz limon alacağım, bu yüzden bu gece limon makarna yapabilirim.

REKLAMCILIK

Belki limon barları gelecekte de, gerçekte, sevmek için yeni bir limon çölünü keşfetmeyi umursamıyorum. Hayatımı değiştirecek bir limon tatlısı tarifiniz varsa, lütfen bana bildirin.

Tamam, bu mavi tencerenin rengini limon ağacımdan görüyor musunuz? Bana bu mavi chanel oje beni tamamen hatırlatıyor. Bana hayatımda ihtiyacım olduğunu söyleyen bir gösterge olduğuna inanıyorum.

Dün, sepetime koydum ve denetleme düğmesini öfkeyle konuştuğumda, konuşması için.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Aynı şekilde, bende olduğumda, sepetimde başka şeyler de koyabilirim!

Bildiğiniz bir sonraki şey, orada yeni ay bir kavanoz var (ona geri sipariş, BOO) yanı sıra De Chanel Maskara’nın bir tüpü. Aynı şekilde, çift stylo yeux eyeliners (biliyorsunuz, twist ups) atılacaktı, ancak son zamanlarda kullandığım koyu kahverengi ila astarından gerçekten memnun oldum. gerçekten tamamlamak. Gasp, biliyorum!

Tercih ettiğim chanel maskara
Sadece 40 dolarlık genç çocuk de chanel kaş kalemi (paradan pazarlanan yoldan) bir sopa eklemek üzereydim, aynı şekilde bir “bayanlar” versiyonu var. Hızlı bir şekilde slaphing yaptığımdan sonra, 1) Her ikisi de benzer bir bileşen listesine sahipler, 2) Her iki kalem de aynı miktarda ürünün yanı sıra 3) kadınların versiyonu daha az maliyeti – 33 $! Yani evet. Ya, genç çocuk de Chanel’i seviyorum, ancak bu mesafe olursa, biraz daha ucuz bir versiyonu seçeceğim.

Eğer (ne zaman?) Dışarıdan gerçekten çekerim – yanı sıra olacağın yanı sıra gücümün gerçekten parçalanmaya başladığından beri – sonra karışıma bir ruj eklemeliyim, sağ mı? Belki yeni bir kırmızı? Chanel bazı şaşırtıcı kırmızılar yapar.

Ah, kırmızı rujtan bahsettiğim için ilk kez ilk kez bebeğimde sıcak bir kırmızı koydum! Son hafta sonu dans resitali için Mac yerine Coywolf’un önüne geçti.

Bu dudakı her türlü dudak kalemi veya bir dudak fırçası olmadan yaptım, yanı sıra söylemem gerektiğine inanıyorum! Grubundaki kadınlar SIA tarafından “Candy Cane Lane” için dans etti, bu yüzden hepsi harika bit şeker tenekeleri gibi giyindi.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF! Hafta sonu için neler oluyor? Her türlü son dakika alışverişi yapıyor musunuz? Etrafım am!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *