Posted on

Cat Eye Flicks ve Parlak Dudaklar (Mor Sürümü): Bir Çarşamba Makyaj Formülü

Mor Güç!
Sizin için bir soru … Formula giyinmesi hakkında nasıl hissediyorsunuz?

ÇOK KOMİK! Bir an için beni affet, ama oraya gülmek zorunda kaldım, çünkü “Formula Giyiniyor”? Bir salata giydiğiniz bir şey gibi geliyor.

REKLAMCILIK

Ama ben basarım …

Son on yılda bir moda dergisinin sayfalarını çevirdiyseniz, her zaman keskin görünmek istediğinizde, “Kıyafet Formülü” olan bir şeyi okumuş olabilirsiniz. Belki de beyaz bir tişört, yüksek belli kot pantolon ve siyah bir blazer, ya da belki başka bir şey.

Sizin için çalışan bir formülü bulduktan sonra, o zaman hiç birden fazla ısınabilirsin (belki de siyah motosiklet ceketi ile siyah blazer değiştirerek), ancak esasen, aynı formüle geri dönersiniz, çünkü İşler.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu fikri makyajın aleminde çevirmenin büyük bir hayranıyım ve her zaman “makyaj formülleri” yapıyorum.

Bu resimlerde benimkilerden birini giyiyorum – Cat Eye Flicks ve parlak dudaklar.

Hızlı ve kolaydır ve makyaj buck, IMO’nuz için size çok fazla patlama verir. Ayrıca, çok fazla, beni çok zor düşündürmez ve tekerlekleri yeniden icat etmiyorum, çünkü görünüşteki her iki ana öğenin de benim için çalıştığını biliyorum. Yine de, farklı şekillerde Jooj’e bakmak için bol miktarda oda var.

Temel olarak, mor giymek için havasındaydım, bu yüzden (bir mat koyu mor göz farı ve açılı bir fırça ile yaptığım) bir Mor Mor Cat Flick ile başladım.

Kesintisiz / dağınık etkiyi beğendim, çünkü kusurlu kenar hata için çok fazla oda bırakıyor. Bunu biraz (ya da çok) şekerleyebilirim ve mükemmel görünmeyecek olsa bile, genellikle acelem olduğumda yeterince iyidir.

Sonra, parlak bir mat mor ruj ve yandan eşleştim. Bence bu da çok havalı olurdu!

REKLAMCILIK

Bu, genellikle kullandığım makyaj formüllerinden sadece biri. Uygulayın, köpürtün, durulayın ve tekrarlayın!

Çok daha fazla gülümsüyor olacağımı düşünüyorsun çünkü şaşırtıcı derecede tamam bir saç günü geçiriyorum!
Karmaşık olması gerekmez.

Makyaj bu görünümde giyildi

Gözler: Mac Sanat Kütüphanesi Çıplak Model Paleti (Liner, Çıplak Model ve Les Artiste, Kavramalarda Çıplak Model ve Les Artiste Olarak Dance, Gül ve Patantiya (Sıkı Çizgiler), Mac Genişletilmiş Oyna Perm Bana Uzatılmış Oyun Kalemi UP Maskara (Lashes) Esum Kayan Kurşun Kalem ve Mac Kaş Seti Tanımlama (Karako)

Yanaklar: Charlotte Tilbury Ecstasy Allık

Baz: Y41 ve Y31’de HD HD kapatıcılar için Mac Strobe Krem (Vakıf), Mac Mineralize Skinfinish Doğal Golden Tan, Estee Lauder 24H Kapatıcı, Media Derin (Gözler Altında), Tatcha Aydınlık Dewy Cilt Misti

Dudaklar: Mac Retro Mat Sıvı Lipcolour, kızdırmak için uyarlanmış

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *