Posted on

Son zamanlarda sevdiğim 5 şey

1. Bu üst ve taban ceket combo

Sadece iki hafta önce kullanmaya başladım, ama tırnak kadar zor! Temel ceket essi, daha güçlü (9 $) büyür (9 $) ve üst kat dior jel ceket (28 $, evet, bu tür fantezi Schmancy).

Geçen hafta Smith ve Cult Acı Budist ile giydim. Yan Not: Bu, tüm zamanların en sevdiğim yeşil cilası (Chanel Jade’den daha fazlası) ve çok fazla yeşillik var. Bazen mavi görünen sansasyonel bir deniz köpüğü yeşim. Bunu her zaman giyerim. Bayıldım!

REKLAMCILIK

Yedi tam gün boyunca tek bir çip yoktu, ama sonra sekizinci günde duşta büyük bir yığın geldi. Ama bu benim için müthiş (tırnaklarımda zorum). Ne zaman herhangi bir yonga olmadan bir mani / pediden tam bir hafta geçirebilirim, bir geçit töreni atmam gerektiğini hissediyorum, lol.

Aslında sadece acı Budist giymek istiyorum, çünkü saplantı gerçek ve devam eden çünkü bu taban / üst kat combo’yu, diğer cilaların da beklediğini görmek için önümüzdeki birkaç hafta boyunca farklı cilalarla deneyeceğim.

2. Ekmek tarifleri

Onları günlerce stoklarım çünkü bu hafta sonu ilk kez pişirme ekmeklerini denemek istiyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Şimdi en iyisi olarak, mutfakta Laura’dan bu esnaf ekmeği tarifini geçici olarak seçtim. Yeterince kolay görünüyor (ünlü son sözler) … Sanırım onunla başa çıkabilirim.

Obd, bu, her gece yatmadan önce hala her gece gördüğüm müthiş İngiliz pişirme gösterisi tarafından getirildi.

Bu haftasonu hamur yapmaya başlamadan hemen önce, El Hub’u “Mark’ta, Set …

3. Kum saati kemer kaş jel

NE!? Bu şeyler iyi! (İşte inceleme, BTW). Kaşlarımı onunla doldurmayı seviyorum ve ben raftörlerden bağırmak istiyorum. “Kum saati kemer kaşını seviyorum !!!” Bunu kullandığım üç haftada, üç yıl boyunca bir şekilde ya da moda bir şekilde ya da modada günlük olarak kullandığım ve giydiğim kaşlı kalem / net kaş jel combo’yu dokunmadım (en son Mac kaş sculpt kaş kalemi oldu ve Yardımı temizle kaş jel).

Bu ciddi. Özellikle gür, doğal görünümlü kaşlar için onu seviyorum.

4. Senita’nın yeni dans-ilham bahar koleksiyonu

Egzersiz giyiminin spor salonunda kalması gerektiğine inanan insanlardan biriydim.

Daha fazla yok.

Şimdi günlük bazda giydiğim kıyafetlerin% 99’u Lycra ve 2’yi dahil etmesi, herhangi bir anda herhangi bir anda upies veya ağız kavgası ile başa çıkabilir (Connor’ı almak için günde yaklaşık 3.647 kez diz çöküyorum, çünkü 24/24 / 7. Ben gibiyim, “Çocuk, bacakların var! Onları kullanmalısın!”) Artık bu inanç sistemine abone değilim.

Senita, Arizona’dan bir indie egzersiz hattı ve kıyafetleri iyi yapılmış, iyi fırsatlar ve bence sevimli olduklarını düşünüyorum. Parçalarından çok birkaç tane var ve her şeyi seviyorum. Caprisleri, 37 $ aralığındadır, bu yüzden 89 $ ‘lık lululemonlarla karşılaştırıldı ve Zellas’a 49 dolar. and they’re just as good as Zella IMO.

Their new collection was inspired by dance and yoga, and I want IT ALL. SO much pink and black. and they have dresses…WITH POCKETS!

5. Foam rolling

My HIIT teacher got me hooked on this, and now I “foam roll” every night (well, I try to!), because it’s like getting a deep-tissue massage before bed. For free. My muscles feel loose and unwinded afterwards, and when I do it consistently, I promise I sleep better, too.

Here are a couple of foam rolling workouts I like to do…

That’s it for me! Those are my five at the moment. sen nasılsın? What are some things you’ve been loving lately?

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *