Posted on

Yeni Nars Sculting Katları: İki kat daha güzel ve yakında Sephora’ya

soldan, bu, Copacabana / Sidari Plajı’nda, Sıcak Kum / Laguna ve Playa Flamenko / Oahu’daki yeni NARS heykelleri
Yeni 39 $ Nars Sculpting katları, iki kat daha hoş, çünkü bir tane değil, bir tane değil, ancak her çubuğun iki tonunu alıyorsunuz – gözlerinizi, yanaklarınızı, dudaklarınızı, dudaklarınızı, dudaklarınızı, dudaklarınızı, dudaklarınızı, dudaklarınızı, dudaklarınızı, dudaklarınızı, dudaklarınızı, dudaklarınızı) giyebileceğiniz ve yo ‘yüzünü vurgulayın.

Düzenli bir tek Nars Muliteple Stick ayrıca 39 $ ‘a satıyor, bu yüzden bunlar çift-zevk ikilisi.

REKLAMCILIK

Her iki ikiledeki gölgelerden biri, vurgulamak için daha hafif bir gölgedir, diğeri kontur için daha koyu bir gölgedir.

Ben gerçekten büyük bir kontur değilim (bu bir kelime mi?), Ama öyleyse, daha koyu tonların için olduğu şey budur. Ben? Ben vurgula ilgili daha fazla (her ne kadar da somun gölgeleriyle de oynayacağım).

Genel olarak NARS katlarını seviyorum, çünkü doğal olarak süper yağlı veya parlak görünmeden doğal olarak aydınlatılan ince aydınlatıcı sihre sahipler, bu yüzden onları kullanırken sadece J. Lo ve Jessica Alba’nın kişisel facialistini bıraktığınız gibi görünüyorsunuz. cildinizde. Kesinlikle bu tür parıltıyı seviyorum.

Heykel Duos, üç versiyonda – Copacabana / Sidari Plajı (bir pırıltılı, bir pembe bronza sahip olan gümüş, pembe), sıcak kum / laguna (bir bronzy kahverengi olan bir şeftali şampanyası) ve Playa Flamenko / Oahu (bir parıldayan, yumuşak bir altın) derin bronz).

REKLAMCILIK

21 Temmuz’a başlayan onlara bir göz atın. Belki de Sephora’da görüşürüz.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *