Posted on

Makyaj ve Charm Blog Monday Poll, Vol. 514

Yani … Pazartesi anketi nedir?

Peki, tam olarak bir anket değil. Sürekli gelişen (gelişen mi?), Biraz rastgele bir soru listesi, her pazartesi sabahı son 11 (!) Yıllarca okurlara koyduğum bir soru listesi. (Beyniniz için bir vuruş gibi.) Her zaman yorumlardaki cevaplarınızı okumayı çok memnun oldum ve umarım benimkileri okumayı seversin.

1. Şifa gücüne inanıyorum …

CATNAPS.

2. 20 adet son derece sevimli kostüm takı ya da bir değerli, klasik bir güzel mücevher parçası olmasını tercih eder misiniz?

Öyleyse, kırıldım, çünkü kendimi gerçekten iyi tanıyorum ve takı kaybetme eğilimindeydiğimi biliyorum, bu yüzden 20 adet gerçekten cazip çünkü muhtemelen onu kaybetene kadar her bir parçayı giyerdim ve geçene kadar döngüyü tekrar ediyorum. 20 adet.

REKLAMCILIK

Tabii ki, eğer önemli mücevherleri seçtiysem, şık bir rehin dükkanında şahin edebilir ve kendimi yeni bir lavabo satın aldım.

3. Yarı kamyonu kullanabileceğinizi düşünüyorsunuz?

Eğer endişeli kıpırdamıyorsa ve, Sandra Bullock Hız durumundaydım, çalışabilirim.

Yine de baskıya ihtiyacım olurdu, satın alma işleminde vesileyle yükselmek için.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

4. Grafiti hakkında nasıl hissediyorsunuz?

Onla ilgili karışık hislerim var. Günde ailemin evinden şehre gidip gelip bedava yolun yanı boyunca grafiti ve binaların yanları boyunca grafiti görmeyi ve rengin ve açıların ve tekniğin enerjisine geldiğini düşünüyorum. , ama şimdi şehirden geçeceğim ve birinin birinin çitini etiketlediğini ve kendimi düşündüğünü göreceğim, oh, cehennem hayır. Eğer benim çitim olsaydı çok kızgınım.

5. Ortaokulunuzun ya da lise kabininizin içine bakabilseydim, ne makyaj (varsa) bulabilir miyim?

Lisesi yapalım çünkü koleksiyonum daha büyük ve çok daha ilginç olduğunda. Birinci sınıf yılında pembe ve nane yeşil caboodle’da bir sürü klinik güzelliğim vardı. Onlar benim değerli mülklerimdi. Yeni yonca olarak adlandırıldığım bir macenta allıkım vardı; İki göz farı (bir pembe ve bir parlak mavi … 80’li yılların sonundaydı.) Ve bir macenta ruj.

Ben de% 99 eminim, bir kliniği gevşek bir toz vardı.

Koleksiyonum günümüzün standartlarına göre küçüktü, ancak bugün birçok kızın çok daha fazla makyaj yaptığını düşünüyorum, çünkü youtube videoları ve internet (obds) gibi daha fazla bilgiye erişebilecekleri için çok daha fazla bilgi sahibidir, ama o zaman benim için yeterliydi.

Oscar!

Dün gece gördün mü? Artık kablolu televizyon televizyonu yok, bu yüzden akşam boyunca telefonumdaki sonuçları kontrol ettim, hatta aday gösterilen filmlerin birçoğunu görmeme rağmen (iki yaşında bir yaşam!), Allison’ı görmekten memnun oldum. Janey ve Sam Rockwell ev ödüllerini alır çünkü her zaman harika olduklarını düşündüm.

Gerçek bir hayat dramasında en iyi kedi bayan için bir ödül olsaydı, en azından kazanma konusunda bir mücadele şansım olmasını umuyorum.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

REKLAMCILIK

Karen

P.S. Cevaplarınızı bir yorumda kopyalayıp yapıştırılacak sorular:

1. Şifa gücüne inanıyorum …
2. 20 adet son derece sevimli kostüm takı veya bir değerli, klasik güzel bir takı parçası olmasını tercih eder misiniz?
3. Yarı kamyonu kullanabileceğinizi düşünüyorsunuz?
4. Grafiti hakkında nasıl hissediyorsunuz?
5. Ortaokulunuzun ya da lise kabininizin içine bakabilseydim, ne makyaj (varsa) bulabilir miyim?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *