Posted on

Kitap: Dudak Balsamı Bağlı Olabilir misiniz?

Birkaç hafta geri, bu kitabın kullandığı bir kitapçıda rastladım: dudak balsamı bağlayabilir misiniz?

Satın alamadım ve onu satın alamadım. Bunların çoğunu şimdi kontrol ettim ve sadece tipik bir anlamda rehberlik varken “Curling şampuanlar gerçekten işe yarıyor mu?” (Hayır) veya “Yanaklarında ruj kullanmak için risksiz mi?” (Evet), aynı şekilde birkaç şey keşfettim. Bugün bunu ünlü aspirin maskesi hakkında paylaşıyorum.

Kitap, Blog’un arkasında bulunan, Charm Brains, Perry Romanowski’nin yanı sıra Randy Schueller’in arkasında bulunan iki adam tarafından yazılmıştır. Kozmetik ürünlerinin arkasındaki bilime odaklanan ve hiçbir programla (yani kendi ürünlerini iterek) bir şeyleri kimyager açısından görmek büyüleyicidir.

PG 59’da, endişe:

Aspirin maskesi cilt için harika mı?

Cevap (PARACHRASED):

Aspirin’deki aktif bileşen, asetilsalisilik asit olarak adlandırılan ilaçtır. Bir aspirin tableti yuttuktan sonra, bu bileşenin, beta hidroksi asitleri veya BHA’lar olarak anlaşılan kimyasalların sınıfına ait olan salisilik asit … BHA’lar AHAS’a (alfa hidroksi asitleri) benzer. Hem BHA’ların yanı sıra AHA’lar, topikal olarak kullanıldığında ölü cilt hücrelerinden çıkmasına yardımcı olma yeteneği için anlaşılıyor.

Teoride, Aspirin tabletlerini kırmak ve bunları fırçalamanın yanı sıra, bir cilt pürüzsüzleştirici bir BHA sağladığınız için avantajlı olabilir. Tam olarak değil.

Aktif BHA’yı gerçekten asetilsalisilik asit sağlıyorsunuz. Ve sadece cildinizdeki asetil sürümünü temizlemek, salisilik asit versiyonuna dönüştürülmemesini sağlayamaz … Salisilik asidin birkaçı mevcuttur, ancak kesinlikle optimize edilmiş bir Doz.

Kitap sadece cilt için formüle edilmiş bir BHA ürünü satın almayı önermek için devam ediyor.

Peki! Aspirinleri ezmek ve su ya da aloe vera ile karıştırmanın yanı sıra yüzüme çarptığım, çok zeki olduğuma inandım! Herhangi bir tür, kendi aspirin maskanı yaptınız mı?

Eğer ilgileniyorsanız bu kitaptan birkaç tane daha snippet yayınlayacağım!

Düzenleme: Çünkü çok sayıda soruyorsunuz, böylece dudak balsamı bağlayabilir misiniz? Charm Brains’in cevabı: sorta.
Dudakların sürekli olarak nemlendirilmesinin, kuru cildin, bu nedenle doğal yenileme döngüsünü bozmasını, dudakların çok daha kuru hissetmesini sağlamak, bu nedenle çok daha fazla dudak balsamı yeniden uygulanmasını belirtti. kısır bir döngü üretmek.

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

SALIVA ÇÖZÜMÜ AKNE? Birkaç hafta geri kitaptan bir snippet yayınladım, “Dudak Balsamı üzerine bağlanabilir misin?” Bu yazıda tartışıldığı gibi, yazarlar çekicilik beyninin blogunun arkasındadır. Bugün burada tartışma için kitaptan bir mücevher daha paylaşacağım. Soru: Büyükannem bana her zaman …
11 Nisan 2015 “Güzellik”

NOVA SCOTIA Fisherman Xtreme Cilt Bakımı Hauli Bu Nova Scotia Balıkçı Fisherman Xtreme Cilt Bakımı, Bit Charm’ın dallarının daldığı Cilt Bakımı Haul! Bu markayı MyLipAddiction.com Charm Podcast’tiyken tartıştı, sonra bir blog yayınladı. Rave tavsiyelerine dayanarak, ancak bir seçenek yoktu …
23 Ağustos 2016- “Güzellik”

Bite Charm Agave Dudak Maskesi Doğal The Bite Charm Agave Dudak Maskesi Doğal olarak bir süre için arzum listemesindeydi. Sephora Vib SATIŞ SATIŞI SATIŞ SATIŞI SATIŞ SATIŞ SATIŞ SATIŞ İÇİN ÇOK ÇOK KÖPEKLERİ HAKKINDA HAKKINDA ÇOK YAPIYORUM: 15G ürün için 36 $ CAD için Retails, Kanada’da yapıldı. Senin gibi…
27 Nisan 2016 “Güzellik”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *