Posted on

3 Kırmızı göz farı (ve 20 dakikalık bir makyaj görünümünü) kullanmak için öneriler

Pijamalarımda, FYI’da olabilir veya olmayabilir.
Düşme ilhamlı bak, iki tane al.

Bu, Michael’teki diğer günlerde keşfettiğim Şükran Günü pişirme özelliklerine vibe açısından biraz daha iyi olduğuna inanıyorum.

REKLAMCILIK

Onu geçen gün ekmek için kullandım … mutfağımdaki fırın, yani! Balkabağı / Pecan Cupcake durumunu çalıştırmaya çalışırken bunu yaptım (evet, bu üzerinde çalıştığım bir şey). Özetle, baharatlı bir balkabağı cupcake, kahverengi şeker cevizleri arasında büyük bir denge keşfettiğime inanıyorum, ancak bu bir zaman için bir hikaye …

Bu görünüm için olduğu gibi, tam burada kırmızımsı bakır göz farı kullanırken veya kırmızı tonlu herhangi bir gölgeyi kullanırken yararlı olan bazı şeyler var:

1. Tam kapsama vakıfları büyük bir fark yaratır

Beni anlıyor musun; Temel ürünler açısından mümkün olduğunca biraz giymeyi seviyorum, ancak her türlü bakır, bakır kırmızı veya kırmızı göz farı türünü entegre eden çok az temeli / kapatıcı yapmaya çalıştığım zaman, yorgun, düzensiz görünmüyor. Sağ. Bebeğim, eğer kapaklarınızda uzaktan kırmızı olan bir şey varsa, daha sonra tam kapsamlı temeli tercih edin. Kırmızı Göz Farı’nın POW ile tam kapsama alanı bakiyeleri! Son derece güzel, methinks.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

2. Siyah bir astar ile Sikzin

Kırmızı göz farı ile gözlerinizin beyazları arasında görünür bir “mola” veya bariyer eklemek için siyah bir astar gibi bir şeyin gerekliliği; Aksi takdirde, “kapalı” görünebilir. Eğer kara, sizin için ciddi görünüyorsa, koyu kahverengi deneyin.

3. önce göz makyajınızı yapın

Niye ya? Alt kirpik hattınızın altında kesinlikle kırmızı olmadığınız için, tabanı yapmadan önce tamamen ortadan kaldırmak isteyeceğiniz gibi. Sonra, temizledikten sonra bir kapatıcı uygulayın. Tipik olarak ekibiyim “Göz altındaki kapatıcıyı atla”, ancak bu durumda, iyice gemideyim, çünkü tekrar, kaçınırsanız garip görünebilir.

Oh, hai, sonbahar makyaj!
Benim allık faves’lerimden biriyle vakit geçirmek, Mac Gergerly
Makyaj bu görünümde kullanıyorum!

Altın bronzla karıştırılmış olan Coppery Red (ortada) kullanıyorum.

Bu görünümde kullanılan makyaj

Cilt: Kahina cazibe dikenli armut tohumu yağı sağlayan (Vakfın yanı sıra kullandığım, tam kapsamlı mı? .)

Baz: Juvia’nın Konumu Ben MAGISE Velvety Mat Vakfı Tangier 520 (Ultra düz bir kaplama ile Mat! ), Juvia’nın konumu kapatıcılar 14 ve 19’da (birlikte karıştırılmış)

Yanaklar: Mac Gergerly Allık

Dudaklar: Mac Velvet Teddy Ruj ile Mac Whird Dudak Kalemi

Gözler: Mac Çıplak Araştırma Eğitimi Boya Pot (Baz), Vieatt Libertine Combination (Bakır, Kapaklarda Altın Tonları), Mac Yapısı Göz Farı (Kırışık), Kargo Siyah Eyeliner, BT Kozmetik Süper Kahraman Maskara, BT Kozmetik Kaş

REKLAMCILIK

Umarım bu sizi bakır takmak için sizi veya bazen kırmızı bir şey giydirir! Cidden, bakır şaşırtıcı derecede giyilebilir olabilir.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *