Posted on

Mevcut hobileriniz nelerdir ve yeni yılda bir hobiye başlayabilirseniz, ne olurdu?

Son zamanlarda hobileri çok düşünüyordum ve sadece onları yaptığın uğruna, çünkü sana neşe getiriyorlar.

Çok uzun zamandır yetişkin olduğum gibi hissediyorum – sadece bir görevden sonra geceleri geçene kadar gözlerimin sabahları açık bir şekilde gidiyor. Peki, sürekli olarak verimli modda olmaya alışkınım. – Yapılacaklar listesi.

REKLAMCILIK

Elbette hala makyajla oynamayı seviyorum, ama son zamanlarda benim kadar giymedim. Pişirme ve yemek pişirme, benim de benim hobilerimdi, ama şimdi bu şeyler evimizden beri genellikle herkesi besleyen evimizdeyim. Yan Not: Yiyeceklerin ne olduğunu hatırlayamıyorum, sadece kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için mucizevi bir şekilde ortaya çıkın. Büyülü olmalıydı!

Herhangi biri, iş gibi hissetmeyen rahatlatıcı bir hobi bulmayı çok isterim, bu yüzden yeni yılda denemek istediğim şeyleri beyin fırtınası yapıyorum. Şimdiye kadar potansiyel yeni hobiler listemde: Kaya tırmanışı (yeni bir kapalı spor salonu yeni açıldı, ancak dünyanın devam eden eyaletiyle, şu anda böyle bir şeye girme konusunda emin değilim), eski mobilyaları yenilemek için eminim. Bunu yapmak istiyorum, böylece elektrikli aletleri toplamaya başlayabilirim!) Ve bir müzik aleti öğrenmek.

REKLAMCILIK

Peki ya sen? Yeni yılda bir hobiye başlayabilseydiniz, ne olurdu? Ayrıca, sahip olduğunuz mevcut hobileri duymayı da isterim!

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *