Posted on

Nars Orgazm Koleksiyonu: 15 Mayıs’ta

yeni üç parçalı bir sürüm, Nars Mağazalarının yanı sıra NARS web sitesinde 15 Mayıs’ta gösterilen yeni üç parçalı Nars orgazm koleksiyonu
Soru: Sabah makyajınızı koyarken birkaç orgazm olması mümkün müdür?

Cevap: um … evet?! Oraya gitmek kadar basit ve Nars orgazm ile hazırlanan genç çocuk şakalar yapmak da kolaydır. Üzgünüm! Bana ergen renklendir.

REKLAMCILIK

Soldaki Nars Koleksiyon Ürünleri: Orgazm Sıvı Allık (30 $), Orgazm Ruj (28 $) yanı sıra Kısıtlı Sürüm Orgazm Allık (30 $)
NARS yeni bir orgazm koleksiyonu var. Şok edici. Bununla birlikte, bu gerçekten çok ilginç çünkü orgazm’ın iki yeni sürümü var.

Tabii ki, orijinal orgazm tozu allık karışımın içinde olmadığı ve bunun yeni le ambalajı olması durumunda, orgazmın saygın bir yeniden sorunu olmazdı.

Ne zaman nerede

Koleksiyon 15 Mayıs’ta çıkarken, Nars mağazalarının yanı sıra NARS web sitesinde olacak. Toz allıkının Le olduğundan eminim, ancak ruj yanı sıra sıvı allıktan emin değilim. Bunda sana geri dönmek zorunda kalacağım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Nars Orgazm Sıvı Allık (30 $)

Açıkçası, buradaki ilginç şeylerden biri orgazm sıvı allık, yanı sıra kız … Frak, bu iyi!

Karşılaştırma için, Benett’ten yararlanmaktan daha kalın. Aslında, peçe primerini kum saati tarafından kullandın mı? Böyle bir şey hissettiğine inanıyorum. Pratik olarak, akıcı bir losyon gibi, yanı sıra kaygan ve kinda silikon-y gibi.

Üstten: orgazm allık, orgazm sıvı allık yanı sıra orgazm ruj
Orijinal orgazmdaki altın ışıltısını anlıyor musunuz? Dunno … ama bu gözenek koşullarını aldığım için bazı durumlarda benim için iğrenç olarak sınırlar. Yine de sıvı orgazmında altın ışıltısı var, ancak bu tonda waaay. İçinde, orada da hemen yanı sıra dışarıdaki altın altındaki küçük bir şeftali pembe gibi görünüyor.

Her iki durumda da iyi yaptığı gibi, toz ürünlerinin üstünde veya altından kullanabilirsiniz.

Evet, 30 dolar, yanı sıra cam şişe oldukça küçük, ancak pompanın kontrol edilmesi basittir, yanı sıra bir azalmayı pompalamanın yanı sıra bir temizlik veya parmağınızla yayılıyorsa, azalmaya devam eder. Yayılmanın yanı sıra yayılmanın yanı sıra … bu kadar yoğunlaştı!

Yanaklarımda yangınlarımda nars orgazm sıvı allık yanı sıra dudaklarımda orgazm ruj

Bir ton ürün kullanmak zorunda kalmadan çok fazla renk aldığınız zaman heyecan vericidir, ancak bu ligleri birçok sıvı pisliğinin üzerine getiren şey cilt arasında yayıldığı yöntemdir. Yanaklarınızın karşısına ittiğinizde (parmaklarımı kullanıyorum, ancak aynı şekilde bir fırça kullanabilirsiniz), bazı yamaların yanı sıra diğerlerini durduramaz. Renk, eşit şekilde devam ediyor, bunun yanı sıra, birçok sıvı pisliği, özellikle de ince, akan olanlar ile ilgili büyük sorunum var. Ancak, istediğiniz yerde tam olarak orgazm sıvı allıkını hızlı bir şekilde konumlandırabilirsiniz.

Allah! Çok güzel, acıtıyor! Gerçekten perm umarım.

Nars orgazm ruj (28 $)

Şimdi orgazm ruj için, ilk olarak, oldukça saf, ince ve kayganların yanı sıra, ortak Nars Sheer Ruj formülü (bir Mac parıltağına benzer) gibi. Orijinal hayatta, resimlerde performans gösterdiğinden çok daha metalik görünüyor, ve yeterince garip, Plumeria gibi kokuyor!

Kinca biraz çiçek tadı.

Nars Orgazm Allık (30 $)

Sigh … Nars, bunu tekrar yapmayı gerçekten zorunlu mıyız?

Bu sefer le ambalajı, yanı sıra evet, dışarıda oldukça dışındadır, ancak tozdan tavadan seçerek … can sıkıcı bir şekilde zorlu.

Sınırlı sayıda nars orgazm allık
Bu bir parmağını çalıştırın, sonra uzun vadeli çizginden bir orgazm tavası boyunca bir parmak çalıştırın ve bahse girerim bir fark fark edeceksiniz. Bu, bana çok daha sert bir şekilde doldurulur.

Yeni bir orgazm (ha! 13 yaşındaki genç çocuk şakası!) İhtiyacınız olursa, sizi uzun vadeli çizgiyle orgazm allıklarına yönlendirmek konusunda çok daha iyi hissederdim. İkisi arasındaki yapıda belirgin bir fark var.

Yanaklarımdaki orjinal orgazm yanı sıra dudaklarımda orgazm ruj

REKLAMCILIK

Yine de MAH yanaklarında aynı şekilde aynı görünüyor. Sadece çok daha fazla iş alır …

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *