Posted on

Botoksunu başında alır mısın, bu yüzden patlamaların daha uzun sürebilir mi?

Kız arkadaş, bu tamamen bir şey. İnsanlar, kafa derilerini daha azını daha az hale getirmek için Botoks’u enjekte ettiriyorlar ve bu nedenle bu nedenle patlamalarının daha uzun süre dayanmasına yardımcı oluyor.

Saç çamaşırhaneleri arasında nasıl bir şekilde gittiğini tam olarak gururlandırmak için kullanan biri olarak – cidden, saçlarımı yıkamadan altı gün boyunca gideceğimde hayatımda bir zaman vardı – bu bana çok daha fazla temyiz yapmış olabilir. Şimdi olduğundan daha fazla zaman.

REKLAMCILIK

Eğer başka bir şey yoksa, onu ciddi şekilde düşünürdüm, ancak iğneleri sevmediğim için onunla birlikte olacağına inanmıyorum … Beni korkutuyorlar. Ayrıca, beni anlama, eğer bir kafa derisi enjeksiyonu yaptıysam, en büyük olasılıkla beni altı ay boyunca seğirmeyle ayrıldı. Sadece saçlarımda 12 kilo kuru şampuanla yaşamaktan çok daha iyi olurdum, bu da yaptıklarım.

Şimdi, ben günlük bir saç yıkayıcıyım … Evet, biliyorum, ancak saçlarım artık boyanmaz. Doğal rengime geri dönüyorum, bu yüzden gri gri bir şey olan saç rengi solma konusunda endişelenmem gerekmiyor. Ben de bu temiz kafa derisi hissi için şimdi bağımlısı. Verildi, her gece şampuanlamıyorum. Ben her geçen gün her geçen gün her geçen gün, hala yıllarca gerçekleştirdiğimden daha fazla saç yıkıyordu … bu sadece size göstermeye gidiyor.

Neyse, teğet şehir, tam burada geldik. ?

Şimdi, eldeki endişeye geri dön … Kafanda Botox’u alardın, böylece patlamaların daha uzun sürebilir mi? Bilinçler bilmek istiyor!

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. Cuma günü çok memnun oldum. Tgif.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *