Posted on

Makyaj ve Charm Blog Monday Poll, Vol. 517

Yani … Pazartesi anketi nedir?

Peki, tam olarak bir anket değil. Sürekli gelişen (gelişen mi?), Biraz rastgele bir soru listesi, her pazartesi sabahı son 11 (!) Yıllarca okurlara koyduğum bir soru listesi. (Beyniniz için bir vuruş gibi.) Her zaman yorumlardaki cevaplarınızı okumayı çok memnun oldum ve umarım benimkileri okumayı seversin.

1. Seni her zaman emo yapan bir şey nedir?

Dürüst olmak gerekirse, hormonlarım. Onları her şey için suçluyorum. Sadece geçen gün … bu arada, şimdi onlarla en iyi şekilde şişiyorum. Geçen gün iki bebeğe sahip bir bayan gördüm – yenidoğan ikiz kızlar – evde iyilerde ve gözlerimde gözyaşlarını hissedebiliyorum. Orada bir limonlu baskılı Ralph Lauren masa örtüsü ile mutfak bölümünde bir arıza yapmak üzere duruyordum.

Hormonlar.

REKLAMCILIK

Ve sadece tipik olarak konuşur ve bu tuhaf gelecek, ancak kıyamet hikayelerini, durumları, filmleri ve televizyon şovlarını artık göremiyorum … umarım geçicidir, ama çok duygusal olurum, bu yüzden konuşmadığınız bu yüzden konuşmuyorsunuz? sıcak bir saniye boyunca yürüyen ölüler hakkında.

2. Kar veya sörf?

İdeal olarak, her gün sörf yapabileceğiniz bir yerde yaşayın ve sonra kar yağdığı yerlerde kaçamaya devam edin.

Bu Connor’un bir Olimpiyat olacak mı? Snowboarder, çünkü gerçekten karı sevmiyorum, ama altın madalya rüyalarını kovalıyorsa, Momma, küçük bir Bratus’u snowboard derslerine götürmek için termal katmanları koyacaktı.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Sekmeler gelince, hiç kar görmedi, bu yüzden Tahoe gibi karlı bir yere bir yer değiştirme muhtemelen şimdi en iyi kartlarda olmayacaktı …

3. Evrendeki insanlar yalnız mı?

Bence, orada olan tek zeki varlıklar olduğumuzu söyleyen çok insan bir şey olduğunu düşünüyorum ve bir parçası olduğum için, şüphesiz yabancılar, demek istediğim? Her şeyden daha akıllı ve daha iyi olacağız ve nihayetine dokunduklarında, herhangi bir bilim bilimi izlerseniz, hepimiz berbattayız. Ama büyüklüğündeki? Evren (tam anlamıyla trilyonlarca diğer yıldızlar vardır) ve mevcut teknolojimiz, henüz onlara çarpmadık. Ama bu sadece bir zaman meselesi.

Ne kadar süreceğini kim biliyor? – Yüz yıl, binlerce yıl – ama onları bulacağız ya da bizi bulacaklar.

4. Siz (ya da şimdi) diş teli taktınız mı? Eğer öyleyse nasıldı?

Çocukluğumun yarısından fazlası ve genç yaşlarımın birçoğunda diş telleri giydim ve o zamanlar invisalign olmadı. Ağzında metal vardı.

Bunun hakkında … inanılmaz derecede sivri olduğumu hatırlıyorum. Yanaklarımın ve dudaklarımın kenarlarına karşı sivri bir şeylerle sürekli yaşıyordum. Ağzınızda her zaman tornavidalar ve rondelalar yapmayı ve 7/24 gibi yaşamak zorunda kalmayı düşünün.

Sonunda, buna alıştım, ama Teşekkürler Gawd, bu tutucuyu dini olarak dinledim ve diş tellerini geri koymak zorunda kalmadı.

5. Tırnaklarınızı kırparak bir yabancıyla iyi olur musunuz?

Şehrin en derin yerlerinde sıkışmış bir ev binasında ürpertici bir craigslist şey olsaydı, kesinlikle hayır, ama her zaman hayatımı soran neşeli bayanla normal tırnak güzellik salonumdaysa, o zaman iyi olurdu.

Hedefe bindiğim bu yeni kahve!

Bu fincan bir saniye önce dolu, yemin ederim
Rafta en tatlı kahve içeceğini almak için tatlı dişli sassipars (aka bu kız en iyi hurr) için bırakın. BU UP – Vanilya Bean Crème Brulée Hafif Kızartma Kahvesi’nden okçu çiftlikleri tarafından geçemezdim. Paket, vanilya ve yanmış şeker notaları olduğunu söylüyor ve bu yüzden “Yup! Bu arabaya gidiyor! ” Brownie kahve ya da cupcake kahve ya da doğum günü pastası kahve gibi bir şey olsaydı, hepinizin üzerinde olurum. Bana haftanın eski bir gününü tatut verin … Her ne kadar, tatlı ve tuzlu bir kombinasyonun bir kombinasyonunu da sevmiyorum, çünkü çoğunlukla tuzlu tatlı tadı bile çok tatlılar. Bunu hafta sonu boyunca içmeye başladım ve onu seviyorum. Tatlı ama şekerli değil. Onun özü gibi notları alıyorsunuz, ancak TitteBuds’ınızın Crème Brulée dalgaları tarafından saldırıya uğradığı gibi değil. Onu çok severim.

Yeni kahveler denemeyi seviyorum, değil mi? Yoksa çok daha fazlasar mısın, bire bir kahveden biraz daha mı?

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

REKLAMCILIK

Karen

P.S. Cevaplarınızı bir yorumda kopyalayıp yapıştırılacak sorular:

1. Seni her zaman emo yapan bir şey nedir?
2. Kar veya sörf?
3. Evrendeki insanlar yalnız mı?
4. Siz (ya da şimdi) diş teli taktınız mı? Eğer öyleyse nasıldı?
5. Tırnaklarınızı kırparak bir yabancıyla iyi olur musunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *