Posted on

Cumartesi Sörf, 15 Şubat, 2020

N’aber, Caturday?
Günaydın tatlım! mutlu Cumartesi. ?

Çılgın kedi kadın anı: Bunlar en tatlı CCl çorapları değil mi? Onlar El Hub’tan Sevgililer Günü Hediyesi, yanı sıra, doğrulaştığında, o * gerçekten * doğru alır.

REKLAMCILIK

Tabilerin bu çoraplardaki kitty tasarımını kısaca tarihledeyim.

Öyleyse gülmeyin, ancak soluk pastel pembe bir cila havasında olduğumdan beri bir kaçını hedefe gidiyorum, bu yüzden her iki topuz ya da mahsulün yanı sıra ESSIE Expressie’nin yanı sıra hat hile yapacak.

Biraz takıntılı olabilirim. ?

Hızlı kurutma ojesine kadar hayat değişen doğasını düşünürken, haftadaki okumayı yakalayabilirsiniz.

HER ZAMAN ARASINDAKİ YERDE BÜTÜN TARAFINDAN BAŞLANGIÇLABİLİRSİNİZ? İşte uzun vadeli (ve yarı-kalıcı) makyaj hakkında anlamak için ne olursa olsun.

Markalar, bir kez daha reklam odaklanmalarını bir kez daha sosyal ağ etkisinden ziyade makyaj sanatçılarına kaydırdığı gibi görünüyor.

Güzellik Kimyager Alyssa Bölgesi, yakın zamanda gençlerin gövdesi ile makyaj yapmanın yanı sıra kontrol edebileceği Detroit, Myspace Beauty Lab. Bunu bir çocuk olarak severdim!

BeautyCounter (çok seviyeli bir reklam programı ile sunulan), mika madenlerinin her birinin 2020 yılının sonuna kadar tamamen izlenebilir bir tedarik zincirini güvence altına almak için fiziksel olarak denetlenmesi için ilk güzellik markası olmayı hedeflemektedir.

“Ambergris, iyi … hiç kimse gerçekten bilmiyor, ancak ya balinanın arka ucundan çıkıyor ya da yetersiz. Ancak, ilk önce balinadan çıktığında kullanılamaz. Birkaç yıl boyunca denizin etrafında yüzmesi gerekiyor, ve sonra onu kullanmadan önce sahilde yayınlanıyor. ” <. Bir eşleştirme, bir tarihte olduğunuzda kendinizin en iyi versiyonu gibi kokuyu tam olarak parçalanır. NE KABA! 4 yaşındaki bir Fransız bulldog, bir Körfezi alanından salondan çalındı. Indiana'daki bu salonda, çocuklar için alçaktan müzik çalarak ve oyuncakları dağıtarak çocuklara duyusal dostu saç kesimi sunar, böylece gençler bir düzeltme yaparken stressiz hissedebilirler. Çin'deki kediler, koronavirüs krizinin ortasında maskelerle anlaşma kullanıyor. Ah, Ebedi Soru ... Kediniz gerçekten sevinmiyor mu? Oahu'daki güzellik arkadaşlarım için, Kaimuki'de Popoki'nin yanı sıra çay olarak adlandırılan yeni bir Kafe var. (Yan Not: Bu topluluk El Hub'in eski durdurma alanları!). Connor'un Dördüncü (!) Doğum günü Mart ayında geliyor, bu da bunu izlerken nostalji gözyaşlarını ağlatacağım ... Gençlerimin yanı sıra genç yıllarımın ses seviyesine hoş geldiniz (piyanoda büyük bir Chopin oynadım). Tune, sabahları ilk şeyleri dinliyorum. REKLAMCILIK Oh, yanı sıra, son videoya (Sigrid şarkısına) neye inandığını anlamama izin ver. ADELE VIBES'i ondan alıyorum. Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı, Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *