Posted on

Altı yaşında

Doğum Günü, biraz bir tane!
Bu Coywolf bugün altı döndü! Ne bir yolculukta, bazı yıllarıyla biraz insanlara rehberlik etmektir. Her gün gerçekten bir macera.

Şu anda dans etmeyi sever (ve gelecek yıl içindeki stüdyosundaki Dans ekibine katılır), yanı sıra hayvanlarla ilişkilendirilen her şeyin yanı sıra. Tercih ettiği kurum faaliyetleri sanat, P.E. Stem laboratuarının yanı sıra. Oyun zamanı olduğu gibi, Lego’larla inşa etmenin yanı sıra, bebeklerin yanı sıra bebekleri ile oynamayı sever.

REKLAMCILIK

Dün gece yıllık doğum günü lazanyasını hazırladım!

Her yıl bir tane alır, yanı sıra onun özel doğum günü tavasında pişiririm. Bizim eğlencemiz hane halkı özeldir – hiçbir şey, seni sevdiğimi ve karbonhidratların yanı sıra, LOL!

Connor’un doğum günü lazanya tavası
Oh, yanı sıra babasının kızıdır, çünkü o zamandan beri bir pasta seçerken, özellikle çikolata istedi.

Cumartesi günü onun dans stüdyosunda iyi arkadaşlarıyla doğum günü kutlaması atıyoruz, bu da eğlenceli olmalı! Çok fazla çocuklu ilk gerçek doğum günü kutlaması, yanı sıra heyecanlı. Ben her şey için hazırlık yaparken çok telaşlı oldum … Yemin ederim, bu gençlerin hiçbiri büyük olasılıkla detayları umursamıyor, ancak bu kadar iyi vakit geçirdiği için çok önemlidir, bu yüzden bu bellek kendisini aklına koyduğunda Tam olarak ne kadar eğlenceli olduğunu tam olarak ne kadar eğlenceli hissettiğini unutmayın.

REKLAMCILIK

Bugün doğum günün değilse, o zaman doğum günün kutlu olsun! Mart Bebekler için Yay.

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *