Posted on

FOTD: Paslı kahverengi tonlarda mat monokromatik makyaj (ve bir göz farı!)

Bu göz görünümü sadece bir göz farı içerir!
Bazı günler, üç göz farı ya da belki dört ya da beş bile giymek istiyorsun. Ya da ekstra feisty hissediyorsan altı! Diğer günler, sadece bir tane giymek isterdiniz ve bu mat tek renkli makyaj görünümünde burada olan budur.

Tanrım, küçük bir aliterasyonu sevmiyor musun? Kesinlikle yaparım.

REKLAMCILIK

Şimdi bu, gerçekte olduğundan daha karmaşık görünen görünümlerden biri. Çok fazla ürün kullanmadım. Gibi, başlangıçlar için, göz görünüşü sadece bir göz farı içerir ve çok yoğun bir paslı, Mac’ten biber için adlandırılan çok yoğun bir paslı, kırmızımsı kahverengi mat.

Yeni Mac tozu öpücüğü mat göz gölgelerinden biridir ve 20 dolar. (Ayrıca 9 $ için bir durum olmadan tek bir tava olarak satın alabilirsiniz.)

Birkaç tane denedim ve ilk önce onları yığdığınızda süper yoğunlar, ama aynı zamanda güzel bir şekilde karıştırırlar. Onları doygunluğu büyütmek için katman yapabilirsiniz ve yine de yaptığınız zamanlarda bile, nezaketsiz olan kapaklarınıza ağır görünmüyorlar. Şimdiye kadar denediğim her biri beni etkiledi!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

NC42 ömrünü yaşatmak
Şili’ye adanmış, süper korkunç olurmuş gibi görünen göz farılardan biridir, çünkü sadece * yani * tavada kırmızıdır, ancak özellikle MAC doku veya eyer veya yumuşak kahverengi kahverengi kahverengi kuyusu gibi orangey kahverengilerini takıyorsanız, gerçekten kapaklarda açılır. Sıcak tonlu ciltlerde çok iyi çalışır.

Bu görünümdeki kilit ürünler
Ve bu göz farı için. Bir gölge!

Demek istediğim, aynı zamanda bazı astar eylemleri de var, ama bu daha kolaydı. Sadece küçük bir bronz astar, alt su hatlarımdaki alt kirpik hattım (MAC Teddy) ve Bronzy Brown Mac PowerSurge boyunca lekelendi.

Yani gözler kolay, Peasy, Limon Squeezy.

Bakışı biraz daha çekici yapan bir başka şey, o paslı kahverengi mat göz farı gölgemdeki o paslı kahverengi mat göz farı gölgesinin tekrarıdır. Sıvı ruj da Mac’tendir ve Chili’ye (yeni toz öpücük koleksiyonundan da) adanmış olarak adlandırılır.

Doğrudan, yumuşak ve ulaşılabilir göründüğünü düşünüyorum. Dudaklarımın çok net bir şekilde görünmesini istemedim, çünkü renk çok ’90’lı bir ruj gölgesi, ancak tam olarak 90’lı yıllarda gitmek istiyorsanız, bunun yerine kırmızımsı kahverengi bir kalem astar kullanmayı öneririm. ve eğer yaparsanız ucu cam kesene kadar keskinleştirdiğinizden emin olun! Mac Maun Dudak Kalemi gibi bir şey tamamen çalışır. Ardından, ruj uyguladıktan sonra, dudaklarınızı kurşun kalemle çizin ve olduğu gibi bırakın. Karışmayın, çünkü o güçlü kenarı görmek istiyorsunuz.

Ya da sadece böyle giy. ? O size kalmış. Bir dahaki sefere bu combo giyerim, ben benim içimin 90’lı diva’yı kanal yapıyorum.

Son bir şey – buradaki göz ve dudak renklerinden bu kadar yoğun olduğundan, çıplak tonlarla giderek allıkta biraz geri çektim. Birkaç ay önce ortaya çıkan kremler olan iki çıplak Mac Glow PlayLush’un bir karışımını kullandım ve evet, bunlar harmanlanması kolaydır. Ayrıca evet, hala müsaitler!

Makyaj bu görünümde giyildi

TEMEL

Laura Mercier Vakfı Astar

Mac Studio Fix Sıvı Vakfı NC42’de

Pinklite’de Mac Strobe Krem

Wander Güzellik Glow ön yüz yağı

Kevyn Aucoin EC05 ve EC06’da Süpernatural Kapatıcı

Estee Lauder Hydra Hazırlık Kapatıcı Orta Derinde

Laura Mercier Yarı saydam Bal Gevşek Ayar Tozu

Yanaklar

Mac kızdırma alle pislik oyunu lütfen ve çok doğal

Mac Mineralize Skinfinish Doğal Bana Güneş Ver

GÖZLER

Nars Renkli Smudge Geçirmez Göz Farı Tabanı Orta’da

Mac biber tozu öpücük göz farı için adanmış

MAC clear Brow Set

Urban Decay Brow Blade in Dark Drapes

Laura Mercier Havyar Maskara

MAC Eye Kohls in Coffee, Teddy and Powersurge

LIPS

MAC Powder Kiss liquid Lipcolour in devoted to Chili

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF! ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *