Posted on

Sekmeler ile Pazarlar The Cat, Makyaj ve Temyiz Blog Mascot, Vol. 696

kükreme!

Bunu duydun mu…? Ormanın çağrısıydı, sekmelerin sık sık cevapladığı bir çağrı.

REKLAMCILIK

Düşürlükte olmayan yoldan geçenler, sekmeler tıpkı normal bir eski ev gibi görünmüş olabilir, ancak içinde bir aslanın kalbine sahipti. Kendisini orman kralı olarak gördü.

Birkaç olay vardı – bazıları onlara bir aslanla ya da iki kişiyle ikisi olan bir güç oyunu vardı, ama neyse ki olağanüstü müzakere becerilerimden dolayı, birkaç çentiğimden bir şeyler alabildim ve ekstremite yoktu. pençeleri kayboldu.

Sadece bilirsin, vahşi kedilerle çalışmak senin dışında bir kadını yapacak! Sonsuza dek değiştirdim, özellikle de bir Mac kampanyası sırasında bir çita ile yaşadığı ezme … Hala bütün parmaklarım var, evet!

Rosie

Onun iç orman kedisini serbest bırakmak için Rosie’ye ilham vermeye çalışıyorum, bu yüzden bugün onu tamamlayıcı bir çiçekle ve bazı yapraklarıyla tamamlayan bir çita yakasına koydum çünkü hepsinden sonra girly-kız.

REKLAMCILIK

Pençeleri bekliyordum, bazı kükremeler burada ve orada kükremeler, belki bazı büyümeleri, ancak onun etrafındaki değişen manzarayı düşünmek istedi. Bahar bu parçaların etrafında göstermeye başlıyor ve Rosie’yi tanıyorsunuz; Herhangi bir anda kafasına giderken birkaç bilim deneyi var.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *