Posted on

Denenmemiş: Revlon Colorstay Çıplak Kemikler

Bunu seçtim. Henüz jel kıskançlığı denemedim ama şişeler neredeyse aynı görünüyor ve “yeni” cilaların gerçekten bu kadar farklı olmadığını düşünüyorum.

Çıplak kemikler # 300, biraz sarı / yeşildir (Haki?) Tour Cream Gölge. Şişeden biraz çirkin ama beni çekti, sıradışı ama yine de nötr (okuma: Uygun iş) gölgahıydı. 3 dolara, neden olmadığını düşündüm.

Poshe üst katı ile gösterilen iki kat. Şişede gibi göründüğünden daha açık renkte daha hafiftir. Bazı ışıklarda, yeşil belirti hiç görünmüyor. Oldukça iyi uygulanan formül – ilk kat, bazı kel lekeler verdi, ancak ikinci bir kat olarak çözüldü.

Daha geniş fırça iyi – çok geniş değil, pinkie için çok geniş. Fırça tabanına yakından bakarsanız, aslında 2 normal cila fırçası gibi, yan yana 2 daha küçük gruplama.

Polonya inanılmaz kalma gücü var – bunu her zamanki temel kat (orly bonder) ve üst kat (POSHE) ile 7 gün boyunca giydim. Yonglamam yoktu – ve sadece ne kadar az sayıda uç giydiğimi kontrol ettim:

Tabancılığın içindeki tırnak büyümesi için tasarruf edin ve donuk yüzey, hala birkaç gün daha giyilebilir olacaktır (Lehçe 11 güne kadar takılmayı iddia eder). Bu benim baskın elimdir ama aslında sağ elimde daha az ipucu giymiştim, bu yüzden ikisinin en kötüsünü gösteriyorum.

Artıları:
• Çizgisiz olmayan, kendiliğinden tesviye formülü
• Benzersiz nötr renk
• Geniş fırça hızla oje uygular
• LongWearing Formülü

Eksileri:
• Artık kolayca mevcut değil, yine de Drugstore.com’da ve Amazon.com’da çevrimiçi olarak gizlice listelendiğini görüyorum.
• Yeşil tinglenmiş alt ton, tüm cilt tonları, özellikle soğutucu cilt taşları için uygun olmayabilir

Eski revlon colorstay veya yeni revlon colorstay jel kıskanç tırnak cilaları denediniz mi?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-postayla göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

5 pastel pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl pırıl pırıla Güzel bir sır. Essie Pink-A-Boo # 793, Essie’de “Glittery Sparkle ile Sırf Pembe” olarak tanımlanan …
6 Nisan 2015 “Güzellik”

Erimiş Copperthis’teki Teeez Nail Lake Benim için sıradışı, bu cila koleksiyonumdaki en yeni ve neredeyse hemen giymeye karar verdim. Genellikle, aylar ve aylar için denenmemiş yığınımda lanet parlatır … ama bu çok farklı ve güzel, onu almak zorunda kaldığım şişesinde …
15 Mayıs 2016: “Güzellik”

OPI Lava Flowi ile git, haftada bir oje sonrası göndermek için kendime meydan okudum, çünkü Stash’ımda çok fazla denenmişlerim var! Ojumu haftalık olarak değiştiriyorum ama manikür fotoğrafını çekmek için her zaman disiplinsiz değilim. Bunu değiştirmeyi umuyorum! Bu hafta ben …
20 Temmuz 2016 “Güzellik”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *