Posted on

Sabah motivasyonu

İşte sevdiğim bazı motivasyonel videolar. Bunları şiddetle tavsiye ederim – özellikle sabahları ilk şeyleri izlemek (bu anahtardır!). Umarım burada konuşan bir şey bulursun.

Hiç sabah rutinlerinize bir göz attınız mı ve sabahlarınızı daha iyi hale getirmek için yapabileceğiniz bir şey olup olmadığını merak ettiniz mi? Bunu çok düşünüyorum ve günlerimin iyi bir nota başlamasına yardım etmenin yollarını arıyorum …

Son zamanlarda ortaya çıktığım bir şey (ve keşke daha erken öğrendim!) Aklımı günün erken saatlerinde beslenmesi çok önemlidir. Günümün başında tükettiğim herhangi bir medya gibi görünüyor, aşağıdaki her şeyin tonu ayarlar.

REKLAMCILIK

Scrollin ‘, Scrollin’, Scrollin ‘

Sabahları ilk önce sosyal medyayı zihniyetsizce kaydırırdım ve beynimin “çay” ne olursa olsun ezmesine izin verdim ya da drama zaman çizelgeme çıktı, ama bunun nasıl gidebileceğini biliyorsun … orada çok fazla kötü haber var Ve bunun tüketimimi açıkça izlemek zorundayım. Aksi takdirde, dövülmüş, darmadağın, endişeli ve odaklanmamış hissediyorum.

Şu anda, her zamankinden daha fazla, ayrıca, ilham verici ve motive edici ses ve videoyu izleyerek veya dinleyerek de iyi haber tüketimimi yönetmeliyim.

Bunu düzenli olarak yapmaya başladığımdan beri yaklaşık iki ay oldu ve gerçeği söyleniyor, ilk başta süper peynirler hissettim (Cumartesi gecesi canlı kayakta ya da bir şeyde bir karikatürüm olduğu gibi!), Ama şimdi tamamen gemideyim Bununla.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

BU AHBAP!

Buna ulaşmak biraz zaman aldı …

Şimdi, her gün, “motivasyonel” bir şeyin en az 10 dakikasını dinlerim (“Hava Tırnaklar”).

Kendimde bir fark farketmek uzun sürmedi. “Kötü” haberi alımımı yönetmekten birkaç hafta sonra, daha fazla odaklanmış, zihinsel olarak daha güçlü, daha az boğulmuş ve endişeli ve genellikle daha mutlu hissetmeye başladım.

Bunların hepsi, Blakely, bana ilham veren kendi kendine yapımı bir iş kadını olan Spanx CEO Sarah ile birkaç röportaj izledikten sonra geldi. Genellikle lisedeyken, babası ona motivasyonel hoparlörün Dr. Wayne Dyer’ın sınırlı biri olarak adlandırdığı zaman bir dizi bant verdi. arkaplan. Sonunda, devam eden bu kelimelerin devam ettiği sözler, başarılı olmasına yardımcı olan hayati derslerini öğretti (başarısızlığı iyi bir şey olarak görmeyi öğrenmek gibi).

Ne zaman boş bir anınız varsa, PLAY tuşuna basın.

Wayne Dyer tarafından farklı konuşmaları dinleyerek başladım ve bu diğer motivasyonel konuşmalara / videolara yol açtı. Sabahımdan ekstra zaman geçirmiyor gibi değil, çünkü onları arka planda oynarım, diğer şeyler yaparken, dişlerimi fırçalarken, yüzümü yıkarken, yatağı yaparken, giyinme ya da kahvaltı yapıyorum. Ve genellikle oturma başına bir video dinlerim, bu da genellikle yaklaşık 10 dakika sürer.

İşte şu anki çalma listemde birkaç …

REKLAMCILIK

Zekâ, ilk başta corny hissedebilir. Bu tamamen kabul ediyorum. Çünkü kesinlikle benim için yaptım, ama eğer devam ederseniz, sadece sabahları ve gününüz boyunca kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Belki daha önce hiç farketmediğiniz yerlerde daha iyi şeyler görmeye başlayacaksınız.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *