Posted on

Cumartesi Sörf, 2 Mayıs, 2020 Mayıs

Rosie’nin Pembe Toe Fasulye Bakın! Connor bu seçimi yoluyla aldı.
Kahvaltıdan önce kitty toe fasulye? EVET LÜTFEN. Sonuçta, Rosie’nin oldukça pembe torbie toe fasulyesi biraz bahar koyuyor ??? adımımda.

El Hub’tan beri Alerji Meds’leri ve bazı çim işlerini yapmaya çalışacağımızı seviyorum. Bir DIY Ön Çarşı Makeover’in başlangıcındayız, yanı sıra bunun hakkında çok şey anlıyorum: EL HUB’un bir çim makarna yapmaya çalıştığı son kez lezzetli yaprakların yanı sıra lezzetli yaprakların yanı sıra lezzetli yaprakların dikimi olmayacak. Hercai Menekşe, ayrıca topluluk geyik hanesi, önümüzdeki çimdiğimiz bir büfe gibi davrandılar!

REKLAMCILIK

Bu beni orada bahçıvanlar için bu kaygıya götürür: Ortanca hakkında neye inanırsınız? Her türlü kedi kasası ve geyiklere dayanıklı çeşitler var mı?

Tam olarak nasıl göründüklerini severim, ancak onları yetiştiren hiçbir deneyime sahip değilim. Paylaşabileceğiniz her türlü bilgi çok takdir edilmektedir!

Peki, şimdilik pis bahçe kıyafetlerimi yapmaya çok daha iyi. Ellerimi biraz kire sokma zamanı! İşte hafta boyunca cumartesi sörf okuması. ???

“Bağımlılığım, anlaşmamı, konturla birlikte görmek için kullandım.” <--------- Lizzo, son zamanlarda sadece makyaj bağımlısının, aynada her zaman gördüğü şeye dayanarak kendisinin anlamını tam olarak değiştirdiğini belirtti. Bu hissi her şeyi iyi anlıyorum, bu da kısmen neden yanlış kirpik giymenin yanı sıra burnumu yanı sıra bitki kemiği de bu günlerde. Kıllı, sarhoş komşular için gözetlemede ol, sarhoş komşular pişmiş ürünleri taşıyan (evet, o sadece bunu kontrol ettiniz), çünkü Amerikalılar, sığınak içi siparişlerin yanı sıra güzellik ürünlerinin yanı sıra güzellik ürünleri yanı sıra güzellik ürünlerinin yanı sıra pişirme malzemelerinin üzerine paketlendiğinden yanı sıra (sürpriz!) Alkol. İnsanların sığınak yerini ciddiye aldığı için mutluyum (California'nın bu bölümünde Mayıs ayında son zamanlarda uzun süredir devam etti), ancak aynı şekilde mart öncesi hayatımızdan gelen şeyleri gerçekten çok özlüyorum ... Sephora, bileğimin yanı sıra restoran yemeğine yeni bir parfüm püskürtmeli ve ... devam edebilirim. Her neyse, burada Maison Francis Kurkdjian ile tercih ettiğim koku hatlarımdan birine derin bir dalış ... Ve son olarak hepimizin yeni versiyonumuza geri döndüğümüzde, Maison Francis Kurkdijian Femin Pluriel'in yanı sıra vermeye çalışın bir koku. Bu benim favorim. Psikologlar, dudaklarınızı yalamanın yanı sıra, gövde odaklı bir tekrarlayan alışkanlıklar (veya BFRB) olarak anlaşılan bir alışkanlığı, cildin, saça veya çivilere zarar veren herhangi bir tür kendisine uygulanan eylem türü olan bir alışkanlıktan tam olarak nasıl ısırılacağını ayırırlar. Yapay zeka şimdi parfüm dünyasında kullanılmaktadır ve FYI, bizden yaklaşık iki shakes, Neo'ya girmekten kaçınıyoruz! Tamam ... belki de değil, ancak * benim için ilgi çekicidir. ? İşte Macar Dermatolog Dr. Erno Laszlo tarafından öngörülen Marilyn Monroe'nin cilt rutinine bir bakış. (PSST ... bir yağ temizliği içeriyordu.) Eğer bir ön hat işçisiyseniz veya bu bilgiyi kullanabilen birini anlarsanız, lütfen yanınızda: Dermatologlara göre işyerinizde KKD takarsanız cildinize tam olarak nasıl bakılırsınız. Kesinlikle hiç kimseye sürprizde, kediler çene çizikleri, yiyeceklerin yanı sıra çene çizikleri talep ederek zoom telefon görüşmelerini sabote ediyorlar. ? Bugün ilham verici bir kadın gibi hissediyorum? Neden en iyi kedi arkadaşınız için küçük bir kanepe tığamıyor?! Her şeye sahip olan güzellik meraklısı için: bir rouge coco flash ruj şeklinde bir chanel usb flash sürücü. 20 yıl içinde Connor yanı sıra. Bu yıl doğum günüm için, El Hub'u Rosie için bunlardan birini yapmasını isteyeceğim. Bunu neden bu kadar tatmin edici izliyordu? Monika'nın makyaj tarzını severim. Bu rehberli nefes çalışma meditasyonunu, bütün hafta boyunca sabahları çok ilk şey yapıyorum. REKLAMCILIK Bugün için herhangi bir sosyal açıdan uzak plan var mı? Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı, Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *