Posted on

Unsung Makyaj Kahramanları: Ever Aqua XL Renkli Boya Gölge, L-54’te

göz makyajı, bu fakir GAL ile iki dakika veya daha kısa bir sürede gerçekleştirilir!
Ben telefon, bu mükemmel küçük taupe “hız yarışçısı gölgemi” diyebilirim, çünkü F-A-S-T’yi kurduğundan ve gerçekte ne denir olduğunu asla aklında tutamayacağımdan beri HAHA.

Fakat ciddiyetle, Ever Aqua XL renk boya gölgesi, MUFE’nin Aqua XL renk boya gölge hattında 25 $ krem ​​gölge (0.16-oz tüpü), 25 $ krem ​​gölge (0.16-oz tüp) içeriyor.

REKLAMCILIK

Özetle, ben, gerçekten hızlı bir şekilde kuruduğu gerçeğine rağmen, genellikle oyuna girmem gerektiğinden, karışımın yanı sıra karışımların yanı sıra adım atmanın yanı sıra, haliyle karıştığını, ancak ruh halime bağlıdır. . Son zamanlarda, bunlar için mükemmel olan inanılmaz derecede hızlı göz makyajı yaptım.

Dunno, bu garip …, bu dünyaya, her birinin 10 veya 15 dakika içinde makyaj yapmanın yanı sıra, bu dünyaya konulmamın nedeni olduğu gibi, bu dünyaya koymamın nedeni olduğu gibi. Bu konuda fasulye.

Neyse, rastgele teğet, lol! Ne tekrar söylüyordum …?

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

L-54’ün cildime nasıl kucaklaştığını ve bunun yanı sıra, sadece üstüne ideal gibi görünmüyor gibi görünmüyor.
Unsung makyaj kahramanı nedir? Benim için, bu, birçok makyaj meraklısının radar ekranı altında kuran uzun vadeli bir toplama ürünü, ancak düzenli olarak dünyamı kayalar. Uzun süreli Unung Heroes serisi, favorilerimden birkaçı bulunur.

Oh, evet, hız yarışçısı, a.K.A L-54, çok hızlı bir şekilde kurur, ancak bu parlaklığın yanı sıra bir pırıltının yanı sıra bir matın yanı sıra bir pırıltının yanı sıra, yanı sıra Herhangi bir Brorohaha türü olmadan, bir dakikadan daha az bir sürede ayarlanmasına rağmen, herhangi bir Brorohaha olmadan karıştırın. Kelimenin tam anlamıyla, 60 saniye batırmadan önce elde ettiğiniz tek şey, ancak bu şeyin dehası olduğundan, bundan daha fazla zaman gerekmez.

Eğimli bir fikir biraz dudak balsamı gibi görünüyor, bu yüzden karanlıkta dolandırıcılıktan dolanıp, ne yaptığınızı göremeyeceğiniz zaman uygulamaya çalışmayın, çünkü gerçekten size koyabilirsiniz. dudaklar.

Tanımlanan, ancak doğal görünümlü kapaklar için, parlayan, tüpü dikkatlice yakalayacağım ve doğrudan kapaklarıma (primer yok), kirpik hattıma mümkün olduğunca yakın. Sonra kenarları bir parmakla düzeltiyorum, rengini kirpiklerimle yoğunlaştırırım, ancak aynı şekilde küçük bir asansör için köşelerde yanı sıra biraz dışarı çıkardım.

Sonra sıkıca çizgiler, biraz maskara uygulayacağım ve bu kadar. Gözler iki dakika içinde gerçekleştirildi!

Mac büyük bebek plushglass, dudaklarımın yanı sıra MAH yanaklarında kum saati radyant macenta kullanıyorum
Obds, bunu toz göz farı için bir üs olarak kullanabilirsiniz, ayrıca Woodwinked, Saten Taupe gibi, kulüp gibi, WoodWinked, Saten Taupe gibi büyük MAC Classics ile iyi oynatabilirsiniz. Mulch, bunun yanı sıra gerçekten oldukça iyi görünüyor. Bunlar, favorilerim, ancak her türlü kahverengi, bronz veya taupe türü iyi çalışır.

REKLAMCILIK

Bugünlerden birini deneyin. Aynı mufe formülündeki diğer renklerin yanı sıra birçok renk vardır, ancak L-54, en sevdiğim kadardır.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *