Posted on

Uyuyan Bloglar

Ben nostaljik hissediyordum ve neredeyse her gün kontrol etmek için kullandığım birçok blog hakkında düşünüyordum, her türlü resmi elveda veya kapatma olmadan tamamen uyuyan. Büyük olasılıkla bunlardan birkaçını anlıyorsunuz, ancak yine de paylaşacağımı düşündüm.

Karla şekeri
Muhtemelen, bin lemsing’i tanıtan kol olarak oldukça daha iyi anlaşıldı (bu terimi içermem, makeupalley’de kontrol ettim), tüm koleksiyonların örnekleri için yaygın olarak biliniyordu, onu blogunu tek elden bir dükkan haline getirdi. Onun yan yana renkleri renklendireceğinden gerçekten hoşlandım, böylece gölgeler arasında seçim yapmaya çalışırken karşılaştırmaları kolaylaştırdı. Yayıncılık frekansı düşmeye başladı ve sonra 2013 Mayıs ayında blogunu güncellemeyi durdurdu.

narin sinek kuşu
Atlushes ve Taupe Göz Gölgeleri için bir coşkuyla son derece üretken bir blog yazarıydı. Fotoğraflarını sevdim, her zaman renklerinin, sık gördüğüm tüm bloglardan en gerçek hayattan biri olduğunu hissettim. Son girişi, tüm fotoğraflarını kaybettiğini ve fotoğrafları yeni girişler yayınlamak için tekrar çözmek zorunda kalacağını belirtti, ancak hiç yapmadı – bu 2012’de oldu.

Lotus sarayı
Birçok İngilizce makalesi olmadığı bir zamanda oryantal kozmetikler hakkındaki bilgilerdi, hatta ürünlere kendilerine erişin. Oryantal kozmetikleri, oryantal cilt bakımının yanı sıra BB kremlerine de bakmaya başladığımda sahalarımdan birini yapan dış dünyaya erişilebilir hale getirdi. Son birkaç girişi, başlangıç ​​kurumundan ve sonra bir blog satışı yaptı ve bunun yanı sıra buydu.

Cila
Son derece bilgilendirici mesajların yanı sıra en güzel fotoğrafçılara sahipti. 25 farklı oje ile ilgili rehberi favorilerimden biridir ve holografik tırnak cilalarını takdir etmemi sağladı. Son yazılarından birinde, fotoğraflarını izni olmadan kullanıldığını keşfetmenin sıkıntısı hakkında bir giriş yaptı, sonra 2011’in Temmuzunu herhangi bir başka nedenden dolayı güncellemeyi bıraktı.

Loodie Loodie Loodie
Tırnak bakımı üzerindeki otoriteydi – kimya hakkında çok fazla keşfettim ve tırnak işleme ürünlerindeki bileşenler. Aynı şekilde, Hala bu güne yaptığım sahte zoya kaldırmak + (aseton ve gliserin) nasıl yapılır? Son girişlerinden birinde bir görevi keşfetmenin yanı sıra 2014’te izledi.

Onurlu Mansiyon:

Pembe sith
Blogu, odağını kesinlikle güzellikten daha fazla sosyal yoruma kadar değiştirdi ve sadece bir ay şimdi gönderiyor. Yaptığı en sevdiğim serilerim “sahip olamayacağınız taupes” idi. Ayrıca “sahip olamayacağınız pislikleri” denetleyin, kötüye kullanımı. Oluşturmak beni dikişlerde vardı!

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
İnsanların bloglamaya ilgi oranlarını kaybettiğini, ya da hayatın meşgul olduğunu ya da birinin hayatında büyük değişiklikler var … ancak bir resmi elveda belirtmenin bir girişi bile yok mu? Ya da kesin bir şey istemiyorlarsa, belki de iyi yaptıklarını belirtmek için bir yayınlama, şimdilik güncellememeye karar verdiler. Bilmiyorum, sadece garip keşfediyorum. Bu bloglara kıyasla tamamen küçük zamanım, ancak bir mola versem ya da bloglamayı durdurursam söz veriyorum, resmi bir giriş yapacağım, tamam mı?

Sanırım minnettar olduğum bir şey, bu blogların tüm eski girişlerinin hala kapsamındadır ve içeriğin kaldırılmadığı gibi. Şimdilik, eski girişleri yeniden okumaya ve tadını çıkarmaya devam edebilirim. Temptalia’nın telefona bırakmaya karar verdiği günü bekliyorum, sonra bir yaşın sona erdiğini anlıyoruz!

Artık güncellenmeyecekleri kontrol etmek için kullandığınız bloglar?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu iyi bir arkadaşa göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

FiveZero’dan öngörülemeyen bir hediye (biz memnun ettik!) Hepinizin beşörün Chris’e aşina olduğuna eminim – Binlerce lemsing tanıtan tırnak renk örnekleri – o da Giveaway’imden kazananlardan biri. Ona ödülünü talep etme bildirimini gönderdiğimde – bir öneri attım: belki de karşılayabiliriz, çünkü yaşadığımızdan beri …
26 Şubat 2016 ‘Beauty ”

Mary Kay Haul yanı sıra kirpik nevresiminin değerlendirilmesi ve kirpik primeri, Mary Kay’yı ve makyaj bağımlılığımı anlayan iyi bir arkadaşa sahip olan iyi bir arkadaşım var – bu blogu okur! Böylece Mary Kay, maskara hakkında çok çılgına döndüğünde, denemeliyim ki beni bilgilendirdi. Tabii ki, bir siparişi yerleştirmek zorunda kaldım. Ancak anlar mısın, maskara …
26 Temmuz 2016: “Güzellik”

Ekim 2016 Düşük Satın Al Muhasebe OlabilirliğiHaziran. Harcamak için 108.32 dolar aldım. Çocuğun yanı sıra, her kuruşa geçirdim mi! Bununla birlikte, bu ürünlerden birinin toplamın% 80’ini oluşturmasını çok fazla değil. Oh Yea, …
4 Kasım 2016 “Güzellik”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *