Posted on

Cildiniz mevsimlerle değişiyor mu?

Kız, evet. Böyle. Fazla. Evet.

Komik olan şey, ya da en azından acımasız ironik şey, gençlerimde ve 20’li yaşlarken hatırlayabildiğim her şeyi değiştirmedi. Daha sonra çok yağlı tenim var ve tüm yıl boyunca sık sık cızırtı var. Bu, hayatımın ilk yarısı için statüko oldu.

REKLAMCILIK

Sh * t 30’ların ortalarımda gerçek ve şimdi gözeneklerimdeki mevsimleri hissediyorum lol!

Muhtemelen şimdi cildimin farkında değilim, gün içinde çok fazla düşünmedim, ancak sıcaklık ve nem değiştikçe ve evet, biz bile California’da bile sezon var. Ama evet, mevsim değiştiğinde, cildim çıldırıyor.

Cildim kesinlikle ilkbaharın şimdi en iyi şekilde etkilerini hissediyor. İlk olarak, cildimi her zamankinden daha kuru yapan alerji ilaçları alıyorum ve ayrıca, ilk defa biriyle tanışmak zorunda kaldığımda en uygun anlarda poportun anlarında açılan kovanlar alıyorum ve Benim sol yanağımın üstünde büyük bir ss kırmızı yumru var.

İkincisi, çünkü burada ilkbaharda gerçekten rüzgarlılaşıyor, rüzgar yakalığım ve cildim fiziksel olarak acıtıyor. Sıkı ve öğretilen bir tür hissediyor. Bir güneş yanığı gibi.
Evet, kovanlarım şaka değil.

Öyleyse, uzun lafın kısa, evet, cildim mevsimlerle değişir ve cilt bakımı ve makyajımı (çoğunlukla temel makyajlarım, primerler, vakıflar ve tozlar gibi) buna göre ayarlamam gerekiyor.

REKLAMCILIK

Peki ya sen? Cildiniz mevsimlerle değişiyor mu?

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *